Ilmainen

Olen kuullut erään asian ystävältäni, että netistä voi ladata ilmaisia PSX pelejä PS3:een siten, ettei tarvitse käyttää levyjä ollenkaan. Onko teillä mitään tietoa, mistä voin ladata PSX:n pelejä PS3:een? Kiitos!
4364
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ei

Äänestä

EI! Sun ystäväs on väärässä.

Äänestä

On mahdollista nykyään. underground gamerista löytyy lähes kaikki psx pelit.

Äänestä
  • Joo alappas sit kertoon miten laitat psx-romit pskolmoseen :D :D :D. Nojoo tottakai niitä voi ladata tietokoneelle mutta miten sitte plege kolmoseen :D:D:D hahahaha ei taida onnistua lollllllllllll........ Nonih nyt saa päteä -.--->

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lataaminen? kirjoitti:

Olen kuullut erään asian ystävältäni, että netistä voi ladata ilmaisia PSX pelejä PS3:een siten, ettei tarvitse käyttää levyjä ollenkaan. Onko teillä mitään tietoa, mistä voin ladata PSX:n pelejä PS3:een? Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu