En ymmärrä naisia, joilla pitää olla tonnin käsilaukku. Minulla on vanha veska, joka maksoi kaksikymppiä ja hyvin toimii. Eri asia on naiset, joille pitää olla kymppitonnin veska. Pappa betalar. Hyh hyh.
Käsilaukut
4
155
Vastaukset
- Matti-Annikki
tällä erää ole käsilaukkua olletikkaan, no siihen on mulla toki omat syyni :)
- Kesis . . .
murheet, voi hyvää päivää vaan. Jos joku saa kiksejä käsilaukuista ja on vielä varaa siihen niin hyvä juttu. Ei pitäisi muille murhetta aiheuttaa.
- Anonyymi
Ovatko krokotiilin ja alligaattorin nahkaiset naisten käsilaukut arvokkaita ja missä niitä kannattaa myydä? Luin että sellaisesta pyydettiin 220 euroa. Minun äitini jätti perinnöksi minulle vanhoja ja kauniita nahkaisia käsilaukkuja jotka pitäisi olla minulla säilössä jossakin ellei veljeni ole antanut tai myynyt niitä jo pois..
- Anonyymi
Naiset ovat laumasieluja ja mainosihmisten vietävissä. Luuleeko joku arvonsa nousevan tatuoinnilla tai kalliilla käsilaukulla? Naurettavaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881287Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1341028- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75836
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54812Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39764