Vankeinhoitolaitoksen merkinällä varustettu Parabellum 7,65,pidempi piippuinen versio,mustilla kahvalevyillä.Pelkkä ase yhdellä lippaalla.Tarjoa.
MYYDÄÄN
5
1029
Vastaukset
- Risto Peltonen
Ei tosta oikeen voi mitään tarjota kun noita panoksiakaan ei oikeen enään mistään saa.Ja jos saa niin ne maksaa paljon.Ja muutenkin vhl logoilla varustettu ase on varmasti loppuun ammuttu!
- .................
7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.
- Partaabellaan
................. kirjoitti:
7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.
Jos haluaa ampua eikä rahat riitä patruunoiden ostoon pitää vaihdattaa piippu 9 milliseksi niin voi jatkaa ainakin samalla aseella jos mielenkiinto riittää Parabellumilla ammuskeluun.
7,65 patruunat ovat kalliita ja huuto.net patruunat vielä kalliimpia joten niitä kannattaakin ostaa vain jos keräilee sellaisia ja tosiaankin 9 mm piippuja näkyy messuilla paljon vaikka ovatkin kuluneita ei Parabellum ole tarkoitettukaan tarkkuusammuntaan,mitä nyt keräilijät niillä ratkovat paremmuuttaan pienissä kilpailuissaan.
- joo..
Mä voisin ostaa jos saan mukana pari patruunaa?
Mulla ei ole lupia mutta voisin ostaa sen vaikka
500eurosta ylöspäin?
Miltäs kuulostaa? - ostaja22
[email protected] laita mailia niin sovitaan hinnoista yms.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741