MYYDÄÄN

rihla

Vankeinhoitolaitoksen merkinällä varustettu Parabellum 7,65,pidempi piippuinen versio,mustilla kahvalevyillä.Pelkkä ase yhdellä lippaalla.Tarjoa.

5

1078

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Risto Peltonen

      Ei tosta oikeen voi mitään tarjota kun noita panoksiakaan ei oikeen enään mistään saa.Ja jos saa niin ne maksaa paljon.Ja muutenkin vhl logoilla varustettu ase on varmasti loppuun ammuttu!

      • .................

        7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.


      • Partaabellaan
        ................. kirjoitti:

        7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.

        Jos haluaa ampua eikä rahat riitä patruunoiden ostoon pitää vaihdattaa piippu 9 milliseksi niin voi jatkaa ainakin samalla aseella jos mielenkiinto riittää Parabellumilla ammuskeluun.

        7,65 patruunat ovat kalliita ja huuto.net patruunat vielä kalliimpia joten niitä kannattaakin ostaa vain jos keräilee sellaisia ja tosiaankin 9 mm piippuja näkyy messuilla paljon vaikka ovatkin kuluneita ei Parabellum ole tarkoitettukaan tarkkuusammuntaan,mitä nyt keräilijät niillä ratkovat paremmuuttaan pienissä kilpailuissaan.


    • joo..

      Mä voisin ostaa jos saan mukana pari patruunaa?
      Mulla ei ole lupia mutta voisin ostaa sen vaikka
      500eurosta ylöspäin?
      Miltäs kuulostaa?

    • ostaja22

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä

      "Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan
      Maailman menoa
      20
      18354
    2. Minulla ei ole ketään muita

      Enkä halua ketään muita kuin sinut.
      Ikävä
      56
      5242
    3. 4,5 promillee

      Aika rajut lukemat joku eilen puhaltanut.
      Suomussalmi
      24
      4877
    4. Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista

      Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni
      Maailman menoa
      28
      4784
    5. Jätä minut rauhaan

      En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv
      Ikävä
      36
      4610
    6. Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"

      "– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h
      Maailman menoa
      76
      4505
    7. Harmittaako sinua yhtään?

      Tuntuuko pahalta ollenkaan?
      Ikävä
      62
      4073
    8. Voiku saisi sen sun

      Rakkauden kokea. Tykkään susta niin paljon edelleen.
      Ikävä
      42
      3725
    9. Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?

      Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on
      Suomalaiset julkkikset
      40
      3004
    10. Olitpa ikävän

      Kylmä eilen. Miksi ihmeessä?
      Ikävä
      45
      2709
    Aihe