MYYDÄÄN

rihla

Vankeinhoitolaitoksen merkinällä varustettu Parabellum 7,65,pidempi piippuinen versio,mustilla kahvalevyillä.Pelkkä ase yhdellä lippaalla.Tarjoa.

5

1102

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Risto Peltonen

      Ei tosta oikeen voi mitään tarjota kun noita panoksiakaan ei oikeen enään mistään saa.Ja jos saa niin ne maksaa paljon.Ja muutenkin vhl logoilla varustettu ase on varmasti loppuun ammuttu!

      • .................

        7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.


      • Partaabellaan
        ................. kirjoitti:

        7,65 paukut on kiven alla ja kalliita ampua jos jostain niitä vielä löytää.Ja muutenkin aika surkea pyssy.Mielummin ostaisin uuden 9mm.Siihen saa halvalla paukkuja.

        Jos haluaa ampua eikä rahat riitä patruunoiden ostoon pitää vaihdattaa piippu 9 milliseksi niin voi jatkaa ainakin samalla aseella jos mielenkiinto riittää Parabellumilla ammuskeluun.

        7,65 patruunat ovat kalliita ja huuto.net patruunat vielä kalliimpia joten niitä kannattaakin ostaa vain jos keräilee sellaisia ja tosiaankin 9 mm piippuja näkyy messuilla paljon vaikka ovatkin kuluneita ei Parabellum ole tarkoitettukaan tarkkuusammuntaan,mitä nyt keräilijät niillä ratkovat paremmuuttaan pienissä kilpailuissaan.


    • joo..

      Mä voisin ostaa jos saan mukana pari patruunaa?
      Mulla ei ole lupia mutta voisin ostaa sen vaikka
      500eurosta ylöspäin?
      Miltäs kuulostaa?

    • ostaja22

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kunnissa - siis myös kaupungeissa - viihtyvät ovat kommunisteja

      Nehän ovat osa yhteiskunnan tuottamia instansseja, joista on vain haittaa veronmaksajille ja yrittäjlle, kuten ollaan ve
      Kommunismi
      16
      2992
    2. Järkevä ehdotus: reilun 8 miljardin euron veronkorotukset

      Nykyinen hallitus on päästänyt valtion tulopuolen rappeutumaan, vaikka varallisuutta on Suomessa enemmän kuin koskaan. U
      Maailman menoa
      47
      1979
    3. Iski taas katumus kun en jutellut sun kanssa

      Silloin kun halusit. Mutta en enää voi sille mitään, en saa muutettua sitä hetkeä..
      Ikävä
      166
      1811
    4. SDP todellisuudessa pahin pettäjä koskaan - se syyllistyi valtiopetokseen 1918

      kun aloittivat kapinan maan laillista valtiojärjestystä vastaan. Punaiset saivat tukea Neuvosto-Venäjän bolsevikeilta,
      Maailman menoa
      102
      1772
    5. Miksi vasemmisto ei vastusta ulkomaisen halpatyövoiman maahantuontia

      joka heikentää suomalaisten duunarien työmarkkina-asemaa ja rasittaa Suomen julkista taloutta? Vasemmistolla ideologin
      Maailman menoa
      82
      1483
    6. Uusi mahdollisuus

      Mitä tekisit toisin, jos saisit siihen mahdollisuuden?
      Ikävä
      71
      1026
    7. Miksi kaikki avioeronneet miehet eivät kunnioita naisia?

      Niin. Miksi avioeronneet miehet kohtelevat huonosti naisia, jotka lähestyvät heitä? Tämä on kokemuksen rintaääntä. Tämä
      Sinkut
      200
      978
    8. Martina Aitolehti murtui Erikoisjoukoissa Matias Petäistön käsittelyssä - Tästä oli kyse

      Yksi Erikoisjoukot-kauden julkkiskisaajista on yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti. Aitolehti on pärjän
      Tv-sarjat
      11
      948
    9. Tiedätkö hänen pituuden??

      Et tiedä!!
      Ikävä
      58
      850
    10. Poliisioperaatio

      Pääsiäisenä...... ja sit kahvila suljettu???
      Somero
      18
      844
    Aihe