seuraa Imatra/Lpr

kiperäkysymys

elikkäs seuraa leffaan, lenkille, shoppailee jne. haetaan Imatralta tai mahd. myös Lappeenrannasta. Itse olen juuri Imatralle muuttanut 20-vuotias opiskelija tyttönen ja kovasti kaipailisin uusia tuttavuuksia :)

Viestiä vaan tulee! :D

5

1012

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seuralainen2

      Minkä ikäistä seuraa haet ja mitä sukupuolta?Olen itse mies puolinen ja lenkki yms seura kiinnostais!

    • Juze85

      Moi! oon 25 v lappeenrantalainen jätkä ja myöskin etsin uusia kavereita juurikin mm. lenkille. Eli jos vielä oot seuran tarpeessa niin laita viestiä [email protected]. :)

    • tilpz

      Kivempi ois pistellä sähköpostii tai jotai mut et mittään osotetta sitten pistäny :D
      Miusta sais aina välistä seuraa leffaan ja kaffelle ja näin, shoppailuita myöten (tyttöjuttuja, jee).
      Oon 22v naispuolinen henkilö, enkä asu Imatralla mutta aina sinne pääsee ku siltä tuntuu ;D Oon myöskin opiskelija.

      Miul voi laittaa postia osoitteeseen [email protected]

    • Anonyymi

      Saako mistä maksullista naista imatralla

    • Anonyymi

      Maksullista jos sais eestä ja takkaa

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      54
      3188
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      3015
    3. Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea

      Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa
      Maailman menoa
      49
      2896
    4. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      51
      2440
    5. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      63
      2187
    6. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      56
      2071
    7. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      1035
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      115
      976
    9. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      124
      950
    10. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      38
      934
    Aihe