Karhuja

SamiEvil

6

1007

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 8+7=????

      Eikö näitä karhukuvia ole netti pullollaan!!!!! En kiellä, etteikö se olisi ollut sinulle mahtava komus, mutta olisko niitä kuitenkaan tarvinnut muille "näyttää"????

      • 1+1=2

        no miks ei??? Ei siinä mitään väärää jos jakaa kokemuksia ja kuvia. Hyviä kuvia on! Jatka sami samaan malliin!!


    • Marmelaid

      Hienoja kuvia, vaan kuvat kaipaavat tekstillistä kerrontaa esimerkiksi siitä missä ne on otettu. Kuvasutilanteeta jokunen sananen ja jos reissussa oli jokin kohokohta tai vaikka kommellus, niin näimä saisivat paljon lisäarvoa.

    • kuvailija01

      Olen sitä mieltä että kivoja ovat!
      Joku sanoo että netti on karhuja "pullollaan" mutta omat kuvat on aina elämys.
      Kuvaan itse paljon ja kun tulee kaunis päivänkakkara-kuva jonka ikuistan niin se on vaan uniikki minulle!

      • muuta väittänytkään

        En vaan ymmärä ihmisten tarvetta lähetellä kuvia nettiin näytille!


    • Itärajalta

      Näillä järjestetyillä "kuvausmahdollisuuksilla" totutetaan karhut väärällä tavalla ihmisiin. Jo nyt niitä pyöri liiankin kanssa pihapiirien tuntumissa. Karhu on villi suurpeto, seurauksena on ennen pitkää lisää hankaluuksia ja ongelmia. Jättäkää kuvaamiset ja rahojen kantaminen vastuuttomaan bisnekseen.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen tumma ja tulinen

      Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
      Ikävä
      171
      1126
    2. Tunnustuksia

      Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
      Ikävä
      65
      916
    3. Mitä kysyisit

      Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
      Ikävä
      86
      810
    4. Mitä luulet

      Mitä luulet kaivattusi ajattelevan sonusta? Onko jotain mitä haluaisit oikaista hänelle?
      Ikävä
      72
      747
    5. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

      Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
      Ikävä
      46
      693
    6. Vielä hyvinvointitalosta

      Suurin osa pyhäjärvisistä on sivistynyttä fiksua porukkaa ja on täysin hankkeen kannalla. Nyt vain pieni äänekäs joukko
      Pyhäjärvi
      79
      651
    7. Kerro jokin

      👻 tarina
      Ikävä
      62
      609
    8. 28
      595
    9. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

      ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
      Ikävä
      35
      595
    10. IS Viikonloppu 25.-26.7.2026

      Lähes kymmenen vuotta kestänyt putki täysiin 3.0 ristikoihin on Skytän osalta ilmeisesti nyt ohi. Kollegat ovat arvioin
      Sanaristikot
      67
      581
    Aihe