tahtoisin turkkilaisen munan tökkivän läskejäni yötä päivää Marmiksessa...onnistuuko ja monta miestä teillä on ollut yhtä aikaa sängyssä?
tökkivä turkkilainen muna
7
2339
Vastaukset
- 10"
läskilortto ihraperse on taas turkin munan tarpeessa.kyllä karvaranteille varmaan kimppakiva kelpaa.ottakaa lampaat ja siat vielä mukaan.
- lomalorttot
äh, tuo testattu jo Tunisiassa
- panijoiksi
tökkijöiksi. Pienimunaisia haisevia äheltäjiä. Piti oikein kysyä koska ne alkaa panee mutta tuntuin vaan menevän suttaamiseksi koko homma. Se niistä lieroista.
- persreikäänsä
Aloittaja vallankin mankuu karvaasti.
- Quatro kaikilla maus
No ei kai sun sen takii tarvi mihinkään matkustaa, meet vaan lähimpään pitzeriaan.
- noh,
6 lammaspaimenta oli ainakin hotellin naapurihuoneessa eilen rynkyttämässä
- ac<as
hyvä muna on ja niin on nykyisellä suomalaisella miehellänikin. yks kerralla riittää hyvin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot933743Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe443081- 792987
- 192755
- 282714
- 522412
- 192147
- 592034
- 581876
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola121818