Reem Acra Platinum Barbie 2007

Sini_Kn

Hei!

Olen entinen Barbie-keräilijä. Nyt olen kuitenkin luopumassa kokoelmastani, koska tarvitsen rahaa opiskeluitani varten enkä ole ostanut uusia nukkeja aikoihin enkä aiokaan.

Teen pikkuhiljaa inventaariota nukeista ja laitan niitä huuto.netiin myyntiin: http://www.huuto.net/fi/showlist.php3?seller=Sini_Kn&status=DN&order=C&start=0&num=50&odir=A. Kaikki NRFB-nuket ovat jo myynnissä. Minulla on kuitenkin satoja niin playline-nukkeja kuin arvokkaita keräilynukkejakin, ja olen lähinnä eBayn avulla yrittänyt määritellä niille hintaa. Aika hyvin olen muuten pystynyt hintoja arvioimaan, PAITSI:

Osaisiko joku auttaa hinnan määrittelyssä Reem Acra Platinum Barbie 2007:lle? Se ei ole siis enää laatikossaan, mutta laatikko on kyllä tallessa. Kyseessä on siis tämä nukke:
http://www.thebdoll.com/gallery/displayimage.php?album=176&pos=0
http://www.thebdoll.com/gallery/displayimage.php?album=176&pos=1
http://www.thebdoll.com/gallery/displayimage.php?album=176&pos=10

eBayssä noita oli vain kaksi myynnissä, ja molemmat olivat vielä laatikoissaan. Toisen hinta 800 dollaria ja toisen 650. En ole tuolla thebdoll-foorumilla ollut enää pitkään aikaan enkä aiokaan, koska se on muuttunut ilmeisesti maksullisesti. Myyntivinkit siis tänne, kiitos.

Eli mitä tuosta nukesta voisi pyytää hinnaksi huuto.netissä? Kellään mitään hajua hintatasosta?

2

786

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi ärsyttää

      Juuri nyt, tällä hetkellä?
      Ikävä
      106
      1261
    2. Salaisuudet paljastuu

      Viimeiset hetket meneillään ottaa yhteyttä. Kertoa totuus ja selvittää asioita. Viimeiset hetket meneillään jos joku
      Ikävä
      94
      888
    3. Poliisi pamputti Variskankaalla

      Mistä lie alkanut ja miksi poliisit kutsuttu, mutta mielestäni hyvin toimittu. Jos haluaa rähistä eikä rauhoitu puheella
      Kajaani
      31
      794
    4. vapaa

      sana :) 🚮
      Ikävä
      66
      693
    5. Karita Tykkä mennyt kihloihin.

      Onnittelu kuuluu hänelle ja tulevalle aviopuolisolleen.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      93
      632
    6. 32
      625
    7. S-ryhmän ihmisoikeuslinja ei kestä omaa hankintaketjuaan

      S-ryhmän Israel-boikotin suurin uskottavuusongelma löytyy yllättävän läheltä, SOK:n omien tuotemerkkien hankintaketjuist
      Maailman menoa
      16
      574
    8. Nainen tosi ikävä sua

      Näkispä edes ohimennen
      Ikävä
      18
      568
    9. Haavoittuvuutesi on aseista riisuvaa

      Harmi, etten voi osoittaa sinulle tunteita. Hyvää yötä miehelle. Naiselta
      Ikävä
      43
      523
    10. Rakennus myynnissä

      Joko se loppuu mehtä hallitus sumilta?
      Suomussalmi
      10
      466
    Aihe