Mitä mieltä,
HP Photosmart 935
Anttila myy sitä 319 euroa, ennen 499 euroa?
Tilaanko, kommentoikaa jotka tiedätte kameran?
Kiitos!
HP Photosmart 935
Anttila myy sitä 319 euroa, ennen 499 euroa?
Tilaanko, kommentoikaa jotka tiedätte kameran?
Kiitos!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No tuossa se nyt on ytimekkäästi puettuna. Älkääkä jaksako itkee, että taas joku haukkuu HP:tä kokeilematta, eli olen kokeillut useita erimalleja niin Hp:lta kuin muiltakin merkeiltä ja voin sanoa, että Hp on näistä tunnetummista merkeistä ehdottomasti surkein.
meni tarkaavaiselta päivystäjältä kun sai haukuttua HP:n. Olisit kuitenkin voinut haukkua vähän tarkemmin. Eli surkea softa (ei pyöri minikoneympäristössä ja DOS 2.00 versiolla), kehno optiikka (kauniitkin naiset näyttävät anopilta, joka on ottanut rotanmyrkkyä), kuluuttaa paljon virtaa (jos käytät verkkomuuntajaa, niin Loviisassa ukot työntävät kolme uutta uraanisauvaa miiluun ja rajoittavat yösähköllä lammittävien sähkönsaantia). Hyvää on ainoastaan paino, voi käyttää lyhyessä muikkuverkossa painona ja se että kamera täyttää sille asetetut vaatimukset (hinta/laatu).
Ei taida olla omakohtaisia kokemuksia laisinkaan vaan kun niin helppo huudella täällä. Softat toimii erinomaisesti XP:ssä ja 98:ssa, virtaa vie yllättävän vähän, optiikka Pentax:lta ja kuvanlaatu parempi kuin esim. A70:ssä. Testivoittaja kuvan laadussa. Digikuvaus on tietotekniikkaa kuten kopiointi.
Jolla saa myös kuvia. Merkkikamera on kamera jota voi käyttää myös tietokoneen kanssa. Kolmellasataa saa jo kameroitakin.
Näin käsitin, asun kaukana kaikesta ja vaikea asioida merkkiliikkeissä, joista jokainen pitää itseään tietenkin parhaana, siksi kyselenkin, koska minulla ei ole kameraa ja en haluaisi pettyä.
Tuo vanha Canon on kyllä hyvä, mutta haluaisin olla tässä ja nyt, kuin muutkin ovat, ja oishan se mukava lähettää tuoreita kuvia, kun kerran nykyaikaa eletään.
Kai mä jonkun lootan" löydän....
Osta Canonin PowerShot A80.. Siinä on hyvä peruskamera, jossa kaikki kohdallaan ja laatu taattua! Hintakin on alle 350e, kun tilaat netin kautta (tai haet helsingistä)... Suosittelen!
HP:hen ei kannata investoida - osta mielummin samalla rahalla Sony tai Minolta
Esim. Sony DSC-P100 on jo aivan eri luokan kamera
Onko sulla kokemusta vai muutenko vaan huutelet ?