tehdas kotelo subwooferit

kumpi kannattas ostaa ennemmin. kummasta lähtee enemmän painetta ja kummassa laadukkaampi ääni. myös muita voi ehdottaa 300€ molemmin puolin
http://autoextra.fi/products/php/HURRICANE12NG.php vai tämä http://autoextra.fi/products/php/GZRB120SPL.php
1163
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Rainbowissa parempi äänenlaatu ja meluakin saa aikaiseksi oikealla vahvistimella.

GZ loota tuottaa luultavasti suuremman äänenpaineen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pöhinää pöntöö kirjoitti:

kumpi kannattas ostaa ennemmin. kummasta lähtee enemmän painetta ja kummassa laadukkaampi ääni. myös muita voi ehdottaa 300€ molemmin puolin
http://autoextra.fi/products/php/HURRICANE12NG.php vai tämä http://autoextra.fi/products/php/GZRB120SPL.php

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu