Avovaimo oli lomalla viikon Kreikassa,ja oli harrastanut seksiä jonkun paikallisen miehen kanssa,oli kuleema ollut niin iso kalu että oli tehnyt aluksi kipeetä.Nyt ei tahdo meikäläisen 10 cm riittää.Pano oli kuulemma kestänyt noin puolituntia ja asennot käyty kaikki läpi,ja ilman ehkäisyä?
Kreikka
11
24319
Vastaukset
- holmesinjussi
ei ole siis pelkästään huhupuhetta että matkailu avartaa - tässä tapauksessa se vain avarsi vaimosi pillua....
- ISO KOVA
10cm aivan turha tällä hetkellä
- ei x-nimimerkki
ISO KOVA kirjoitti:
10cm aivan turha tällä hetkellä
Kyllä pienelläkin pärjää, kun sopivasti reunoja hankailee.
- 18 cm pili
Vaimo oli ennen avioitumistamme usein kreikassa lomailemassa ystäväviensä ja kertoi siellä saaneensa kunnon panoa paikalliselta baarimikolta ja muiltakin. Se baarimikko kävi suomessakin panemassa vaimoa ja varmaan muitakin naisia. Turkissa oli ollut joku nahkatakki kauppias johonka vaimon ystävä oli ihastunut ja he menivät sinne illan viettoon joka oli päätynyt samassa huoneessa naintiin vaimoa oli pannut 17-18 vuotias iso kaluinen poika, Seuraavana aamuna oli suomeen lähtö poika ja lähtiäisiksi poika oli vielä pannut vaimoa, Nämä vaimon paneskelut kiihoittavat jostain syystä minua.
Kiihoittaa vaimon seikkailut minuakin. Seurustelua aikana käytiin Turkissa lomalla. Vaimo esitteli minut paikallisille pano miehille siskonsa puolisona. Halusi tehdä minulle selväksi mikä on pelin henki. Etten sitten valita jälkikäteen.
Sen minkä voi Välimereen huuhtoa ei tarvitse kotona kertoa.- Suikkistak
Kyllä sitä on koettu! Matkustellaan paljon ja vaimolle hankin aina useita sexkumppaneita! Saan sillä aikaa itse käydä panoilla turistirouvien kanssa!
Mistäköhän se johtuu, kun aina vain tuntuu vaimon pilsa paremmalta kaikkien panojen jälkeen! Joskus kimppaakin, pääasiassa kotimaassa. SEKIN on kivaa vaihtelua!! - tuuraaja
Kreikassa on pantu monien vaimot (luultavasti Sinunkin ) Yllättävän moni suomalaisrouva haluaa kokea peppupanon !!!!
- yhdynnässä
Aika monen vaimo on ollut vieraan kanssa ilman ehkäisyä, usein ilman aviomiehen lupaa.
- Anonyymi
Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
Niin gay kyin hetsku.
Ei siinä lupia kysytä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
Niin gay kyin hetsku.
Ei siinä lupia kysytä.Mitä tarkoittaa BF/?
Entä hetsku?
- Anonyymi
Kreikassa oon saanut 3 sotilaalta metsässä. Yhdellä oli lyhyt mutta järjettömän paksu.
2 oli isot ja kestävät.
Jotain perää näissä on.
Turkissa useampi tarjoilija veti viikseen ja oikein kelpo kyrpiä sieltä löytyi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311374
- 103889
- 75723
- 51615
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa15543ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153461Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..35432Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;182401- 26399