Kreikka

10 CM pili

Avovaimo oli lomalla viikon Kreikassa,ja oli harrastanut seksiä jonkun paikallisen miehen kanssa,oli kuleema ollut niin iso kalu että oli tehnyt aluksi kipeetä.Nyt ei tahdo meikäläisen 10 cm riittää.Pano oli kuulemma kestänyt noin puolituntia ja asennot käyty kaikki läpi,ja ilman ehkäisyä?

11

23967

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • holmesinjussi

      ei ole siis pelkästään huhupuhetta että matkailu avartaa - tässä tapauksessa se vain avarsi vaimosi pillua....

      • ISO KOVA

        10cm aivan turha tällä hetkellä


      • ei x-nimimerkki
        ISO KOVA kirjoitti:

        10cm aivan turha tällä hetkellä

        Kyllä pienelläkin pärjää, kun sopivasti reunoja hankailee.


    • 18 cm pili

      Vaimo oli ennen avioitumistamme usein kreikassa lomailemassa ystäväviensä ja kertoi siellä saaneensa kunnon panoa paikalliselta baarimikolta ja muiltakin. Se baarimikko kävi suomessakin panemassa vaimoa ja varmaan muitakin naisia. Turkissa oli ollut joku nahkatakki kauppias johonka vaimon ystävä oli ihastunut ja he menivät sinne illan viettoon joka oli päätynyt samassa huoneessa naintiin vaimoa oli pannut 17-18 vuotias iso kaluinen poika, Seuraavana aamuna oli suomeen lähtö poika ja lähtiäisiksi poika oli vielä pannut vaimoa, Nämä vaimon paneskelut kiihoittavat jostain syystä minua.

    • Kiihoittaa vaimon seikkailut minuakin. Seurustelua aikana käytiin Turkissa lomalla. Vaimo esitteli minut paikallisille pano miehille siskonsa puolisona. Halusi tehdä minulle selväksi mikä on pelin henki. Etten sitten valita jälkikäteen.
      Sen minkä voi Välimereen huuhtoa ei tarvitse kotona kertoa.

    • Suikkistak

      Kyllä sitä on koettu! Matkustellaan paljon ja vaimolle hankin aina useita sexkumppaneita! Saan sillä aikaa itse käydä panoilla turistirouvien kanssa!
      Mistäköhän se johtuu, kun aina vain tuntuu vaimon pilsa paremmalta kaikkien panojen jälkeen! Joskus kimppaakin, pääasiassa kotimaassa. SEKIN on kivaa vaihtelua!!

    • tuuraaja

      Kreikassa on pantu monien vaimot (luultavasti Sinunkin ) Yllättävän moni suomalaisrouva haluaa kokea peppupanon !!!!

    • yhdynnässä

      Aika monen vaimo on ollut vieraan kanssa ilman ehkäisyä, usein ilman aviomiehen lupaa.

      • Anonyymi

        Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
        Niin gay kyin hetsku.
        Ei siinä lupia kysytä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
        Niin gay kyin hetsku.
        Ei siinä lupia kysytä.

        Mitä tarkoittaa BF/?
        Entä hetsku?


    • Anonyymi

      Kreikassa oon saanut 3 sotilaalta metsässä. Yhdellä oli lyhyt mutta järjettömän paksu.
      2 oli isot ja kestävät.
      Jotain perää näissä on.
      Turkissa useampi tarjoilija veti viikseen ja oikein kelpo kyrpiä sieltä löytyi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen markka otettiin käyttöön vuonna 1860

      Suomi käytti vuoteen 1840 asti rahayksikkönään rinnakkain Ruotsin riikintaalareita ja Venäjän ruplaa. Tämän jälkeen oli
      Maailman menoa
      49
      9957
    2. Kaivatullesi viesti ensi vuoteen?

      Kerro meneekö naiselle vai miehelle ja vähintään yksi tunniste, esim. kirjain.
      Ikävä
      115
      5588
    3. "Mä elän vieläkin"

      Ikurin turbiini vetäisi taannoin lainabiisin Topin (RIP också) ja kumppaneiden kanssa. Toivottavasti on yläkerrassa kunn
      Tampere
      61
      4403
    4. Pate Mustajärvi on kuollut

      Ihan pari tuntia sitten. Että sellaista. https://www.is.fi/viihde/art-2000011715177.html
      Maailman menoa
      138
      2967
    5. Yksityinen sektori aiheuttanut Suomen taantuman

      Investointien sijasta nostaneet voitot osinkoina omistajille. Ehdotan korjausliikkeenä yksityisen sektorin sosialisoimi
      Maailman menoa
      143
      2738
    6. Nyt Yle otti silmätikukseen sisäministeri Rantasen

      Aivan erinomaista työtä tehnyt sisäministeri Mari Rantanen on saanut paljon aikaiseksi. Maahanmuuttoon ja maahanmuuttaji
      Maailman menoa
      213
      2700
    7. Miten ikinä kelpaisin sulle

      Sinä saat niiltä muilta naisilta paljon enemmän, mitä minulta... Tai mihin minä olisin valmis. Enkä edes olisi niin tait
      Ikävä
      29
      1993
    8. Milloin näit kaivattusi edellisen kerran?

      Olitteko juttusilla vai sivusta vain? Miten reagoit?
      Ikävä
      20
      1717
    9. Edes vitamiinit eivät taanneet loputonta elämää

      Nimittäin niistä rahaa itselleen taikonut tohtori siirtyi tuonpuoleiseen.
      Maailman menoa
      37
      1579
    10. Liikaa vauhtia

      Nuorukainen 17v. on ajanut 114 km/h 60 km:n alueella Nesteen kohdalla ja onneksi poliisi oli paikalla ja hurjastelu lopp
      Suomussalmi
      26
      1227
    Aihe