Kreikka

10 CM pili

Avovaimo oli lomalla viikon Kreikassa,ja oli harrastanut seksiä jonkun paikallisen miehen kanssa,oli kuleema ollut niin iso kalu että oli tehnyt aluksi kipeetä.Nyt ei tahdo meikäläisen 10 cm riittää.Pano oli kuulemma kestänyt noin puolituntia ja asennot käyty kaikki läpi,ja ilman ehkäisyä?

11

23948

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • holmesinjussi

      ei ole siis pelkästään huhupuhetta että matkailu avartaa - tässä tapauksessa se vain avarsi vaimosi pillua....

      • ISO KOVA

        10cm aivan turha tällä hetkellä


      • ei x-nimimerkki
        ISO KOVA kirjoitti:

        10cm aivan turha tällä hetkellä

        Kyllä pienelläkin pärjää, kun sopivasti reunoja hankailee.


    • 18 cm pili

      Vaimo oli ennen avioitumistamme usein kreikassa lomailemassa ystäväviensä ja kertoi siellä saaneensa kunnon panoa paikalliselta baarimikolta ja muiltakin. Se baarimikko kävi suomessakin panemassa vaimoa ja varmaan muitakin naisia. Turkissa oli ollut joku nahkatakki kauppias johonka vaimon ystävä oli ihastunut ja he menivät sinne illan viettoon joka oli päätynyt samassa huoneessa naintiin vaimoa oli pannut 17-18 vuotias iso kaluinen poika, Seuraavana aamuna oli suomeen lähtö poika ja lähtiäisiksi poika oli vielä pannut vaimoa, Nämä vaimon paneskelut kiihoittavat jostain syystä minua.

    • Kiihoittaa vaimon seikkailut minuakin. Seurustelua aikana käytiin Turkissa lomalla. Vaimo esitteli minut paikallisille pano miehille siskonsa puolisona. Halusi tehdä minulle selväksi mikä on pelin henki. Etten sitten valita jälkikäteen.
      Sen minkä voi Välimereen huuhtoa ei tarvitse kotona kertoa.

    • Suikkistak

      Kyllä sitä on koettu! Matkustellaan paljon ja vaimolle hankin aina useita sexkumppaneita! Saan sillä aikaa itse käydä panoilla turistirouvien kanssa!
      Mistäköhän se johtuu, kun aina vain tuntuu vaimon pilsa paremmalta kaikkien panojen jälkeen! Joskus kimppaakin, pääasiassa kotimaassa. SEKIN on kivaa vaihtelua!!

    • tuuraaja

      Kreikassa on pantu monien vaimot (luultavasti Sinunkin ) Yllättävän moni suomalaisrouva haluaa kokea peppupanon !!!!

    • yhdynnässä

      Aika monen vaimo on ollut vieraan kanssa ilman ehkäisyä, usein ilman aviomiehen lupaa.

      • Anonyymi

        Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
        Niin gay kyin hetsku.
        Ei siinä lupia kysytä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
        Niin gay kyin hetsku.
        Ei siinä lupia kysytä.

        Mitä tarkoittaa BF/?
        Entä hetsku?


    • Anonyymi

      Kreikassa oon saanut 3 sotilaalta metsässä. Yhdellä oli lyhyt mutta järjettömän paksu.
      2 oli isot ja kestävät.
      Jotain perää näissä on.
      Turkissa useampi tarjoilija veti viikseen ja oikein kelpo kyrpiä sieltä löytyi.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vassarit kummittelee pääni sisällä joulunakin

      Hetki sitten alkoi punakapina. Joulupäivään mennessä ollaan jo Lindtmanin nuoruusvuosien näytelmäkerhossa. Tapaninpäivän
      Maailman menoa
      51
      2685
    2. Oho, köyhyys väheni Marinin hallituskaudella

      👋💥🤕 Tuonkin Marinin hallitus sössi --- Vuosien 2019–2023 sosiaaliturva- ja verotusperusteiden muutokset suhteessa h
      Maailman menoa
      91
      2325
    3. Kylläpä asiat onkin nyt hyvin verrattuna Sannan aikaan

      Sannan aikana aähkön alv oli 10%, nyt 25,5%. Ajatelkaa nytkin pörssisähkö on ilmaista, keskellä talvea! Bensan hinta on
      Maailman menoa
      6
      1689
    4. En tiedä mitä olet mulle

      Rakkauteni,ihastukseni,pakkomielteeni,mitä lie. Jokatapauksessa ajattelen sinua päivittäin lämmöllä ja haluan toivottaa
      Ikävä
      54
      1200
    5. Ukrainan raukkamainen isku Moskovaan.

      Pitikö isku tehdä juuri jouluna.Siinä saattoi jäädä joku lapsi isättömäksi.Kyseessä ei edes sotilaskohde.
      Maailman menoa
      277
      1063
    6. On mullakin

      Sua ikävä. En vain pysty siihen mitä toivot. Siksi toivon joskus että voisin vain olla hetken lähelläsi
      Ikävä
      69
      1055
    7. Mikä on kaunein naisennimi jonka tiedätte?

      Kotimainen tai ulkomainen.
      Sinkut
      71
      914
    8. Vittumaista Joulua Kuhmolaisille.

      Siinäpä se tiivistettynä.
      Kuhmo
      17
      900
    9. Ikävä edelleen sinua

      Tänään tunnen sen vahvasti. Kaipaan sinua elämääni. En haluaisi heittää hukkaan sitä mitä meillä oli, mutta ollaan aja
      Ikävä
      21
      800
    10. Sekaisin ihastuksesta

      Oletko mennyt joskus sekaisin ihastuksesta? Miten se on näkynyt, tuntunut tai saanut sinut käyttäytymään? Onko jotain, m
      Ikävä
      54
      761
    Aihe