Avovaimo oli lomalla viikon Kreikassa,ja oli harrastanut seksiä jonkun paikallisen miehen kanssa,oli kuleema ollut niin iso kalu että oli tehnyt aluksi kipeetä.Nyt ei tahdo meikäläisen 10 cm riittää.Pano oli kuulemma kestänyt noin puolituntia ja asennot käyty kaikki läpi,ja ilman ehkäisyä?
Kreikka
11
24229
Vastaukset
- holmesinjussi
ei ole siis pelkästään huhupuhetta että matkailu avartaa - tässä tapauksessa se vain avarsi vaimosi pillua....
- ISO KOVA
10cm aivan turha tällä hetkellä
- ei x-nimimerkki
ISO KOVA kirjoitti:
10cm aivan turha tällä hetkellä
Kyllä pienelläkin pärjää, kun sopivasti reunoja hankailee.
- 18 cm pili
Vaimo oli ennen avioitumistamme usein kreikassa lomailemassa ystäväviensä ja kertoi siellä saaneensa kunnon panoa paikalliselta baarimikolta ja muiltakin. Se baarimikko kävi suomessakin panemassa vaimoa ja varmaan muitakin naisia. Turkissa oli ollut joku nahkatakki kauppias johonka vaimon ystävä oli ihastunut ja he menivät sinne illan viettoon joka oli päätynyt samassa huoneessa naintiin vaimoa oli pannut 17-18 vuotias iso kaluinen poika, Seuraavana aamuna oli suomeen lähtö poika ja lähtiäisiksi poika oli vielä pannut vaimoa, Nämä vaimon paneskelut kiihoittavat jostain syystä minua.
Kiihoittaa vaimon seikkailut minuakin. Seurustelua aikana käytiin Turkissa lomalla. Vaimo esitteli minut paikallisille pano miehille siskonsa puolisona. Halusi tehdä minulle selväksi mikä on pelin henki. Etten sitten valita jälkikäteen.
Sen minkä voi Välimereen huuhtoa ei tarvitse kotona kertoa.- Suikkistak
Kyllä sitä on koettu! Matkustellaan paljon ja vaimolle hankin aina useita sexkumppaneita! Saan sillä aikaa itse käydä panoilla turistirouvien kanssa!
Mistäköhän se johtuu, kun aina vain tuntuu vaimon pilsa paremmalta kaikkien panojen jälkeen! Joskus kimppaakin, pääasiassa kotimaassa. SEKIN on kivaa vaihtelua!! - tuuraaja
Kreikassa on pantu monien vaimot (luultavasti Sinunkin ) Yllättävän moni suomalaisrouva haluaa kokea peppupanon !!!!
- yhdynnässä
Aika monen vaimo on ollut vieraan kanssa ilman ehkäisyä, usein ilman aviomiehen lupaa.
- Anonyymi
Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
Niin gay kyin hetsku.
Ei siinä lupia kysytä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aika monen BF/aviomies on Kreikassa ollut panopuuna.
Niin gay kyin hetsku.
Ei siinä lupia kysytä.Mitä tarkoittaa BF/?
Entä hetsku?
- Anonyymi
Kreikassa oon saanut 3 sotilaalta metsässä. Yhdellä oli lyhyt mutta järjettömän paksu.
2 oli isot ja kestävät.
Jotain perää näissä on.
Turkissa useampi tarjoilija veti viikseen ja oikein kelpo kyrpiä sieltä löytyi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1383389IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl662359Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1922328Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al822154- 1471554
Koulujen kesälomien siirto
Koulujen kesälomaa voitaisiin siirtää viikon verran. Se voisi olla hyvä kompromissi. Pääsiäsiseen voitaisiin lisätä muut1101313Perussuomalaisten onnistunut vappumarssi nostaa kannatusta
Rauhanmarssilla olleiden kimppuun hyökänneiden vassareiden kannatus sen sijaan romahtaa. Kaikki näyttää hyvältä vuoden71182Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha6241056- 111977
- 100966