Taas huijasivat "äänestyksessä"

Yhtäkkiä pois lähtivätkin ne jotka eivät olleet edes bottom 5:ssä.

WTF?
5244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

aikamoinen yllätys!

Äänestä
  • Maria olisi luonut nokkavalla asenteellaan varmasti konflikteja, ja Jani olis saanut, ties mitä viihdykettä lisää aikaan. Perusanaali lupaili, jo niin hyvää... mutta ei. Habibbi jääköön viihdyttämään melonin kanssa, niin kun tom hanksi autiolla saarella.

    Äänestä

Juuri tuon takia en laita euroakaan äänestyksiin, opin sen viime vuonna.

Äänestä
  • joo, täyttä tuubaa koko äänestys, meni viimeinekin maku koko ohjelmasta.

    Äänestä

  • sovittu etukäteen kirjoitti:

    joo, täyttä tuubaa koko äänestys, meni viimeinekin maku koko ohjelmasta.

    jani ja maria olisi ansainnut tippua vasta keskivaiheilla. mitä kusetusta

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maria takaisin! kirjoitti:

Yhtäkkiä pois lähtivätkin ne jotka eivät olleet edes bottom 5:ssä.

WTF?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu