Tää eka äänestys ja huonolle näyttää muutenkin koko ohjelma tänä vuonna. talokin on huono ja juontajat ja kotisivut ei toimi ja 2 ei suosikkia mut kuitekin keskikastilasta tippu ekan pois.
Habib voittaa tänä vuonna koska hän on ason sukulainen. Islamista tulee suomen suurin uskonto.
Habib voittaa tänä vuonna koska hän on ason sukulainen. Islamista tulee suomen suurin uskonto.
Vastaukset 6
Vanhimmat
varsinkin marian tipuminen.
Tämä kausi on surkea. Äänestys kusi täysillä , katsojilla on nyt petetty olo =(
ole jo aikaisempina vuosina nähneet että äänestys kusee? Puun takaa yhtäkkiä, vain nollapilkkunolla kahden %-yksikön ero, NYT ÄÄNESTÄKÄÄ. Huh, mitä skeidaa, rahat menee hukkaan koska käsikirjoitus laaditaan ihan muualla.
Mutta siltikin nyt tuotanto heitti oikeet ihmiset veke, tapetin ja hierojan. Talk-show juontaja on osaamaton, just noit missi taustallaan mukaan päässyt!
Maria oli BB palzan mukaan 4. suosituin asukas ja kaiken jären mukaan siltä olisi pitänyt tippua ihan eri henkilöt.
Marika ja Habib pois!
Jani ei ois kuulunu missään nimessä, en katso enään. Paska.
Varmaan maaseudun mammat ja pikkutytöt äänestää näitä afgaani afroja.
Maailmalla suomalaisia naisia pidetään yksinkertaisina, eikä suotta. Lortot.
Marika ja Habib pois! samoin satu , elisabeth, mia, ville ja mari pois.
seuraavana tippuu habib tai paul...riippuu ketä o äänestyksessä. eka äänestys oli kyllä ihan pelleilyä tyotannon osalta siis.