Jani on niin tyhmä.
Kuulosti niin naurettavalta vajakin suusta.
Kuulosti niin naurettavalta vajakin suusta.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Maailamon kauniiden ja rohkeiden. jani on .... niin just se ...se ei vaan tajua...perus anaali.
se et aletaan kouriman tuntemattomia ihmisiä, vituttaa.
Pointtihan tais olla se että itse sanoja on vähintään yhtä tyhmä se jota tyhmäksi sanoi.
Ei todellakaan ole, sä oot ite tyhmä kun et vaan tajua. Kiimanen jani roikku kiinni Mariassa sokeekin sen jo näki mitä oli tekeillä.
Heräisitte tähän päivää. Talossa on on nää kekkutyttö lesbot kuten elisabeth jotka ei tajua aikisten naisten jutuista mitään.
Jos sinä pidät Mariaa jollain tapaa älykkäänä niin vajakki olet itsekin.
Maria on ihan normaali älyinen nainen. naiset on älykkäitä koska niillä on muita vajavaisuuksia mitä miehiltä puuttuu. Jani lankesi maailman vanhimpaan ansaan, ne on tyhmiä jotka tällä palstalla ihan oikeasti luuli että Maria on kiinnostunut Janista.
Idiootti vajakki, ei tässä ollu kyse siitä luuliko kukaan marin olevan kiinnostunut janista.
Tämä Maria on just semmonen pinnallinen ihminen. Jani ei ehkä ole mikään parhaimman näköinen mutta vaikuttaa ihan mukavalta. Ihan naurattaa noi Marian jutut: haluan jotkii d kupin rinnat, haluan Vegasiin glamour malliks, nää ihmiset ei ole samanlaisia kuin minä ja siks en tykkää niistä. Vittu oikeesti miten PINNALLINEN ämmä!
ihan täysi vajakki ämmä tämä maria.
meilläpäin tommosia huoria heitellään kivillä jos ne alkaa vittuilemaan!
painuis vaan vitun äkkiä hakemaan niitä ilmaisia silikoneja... ai vittu mua ottaa aivoon
tollaset saatanan pilallehemmotellut pennut... vittu muka vielä ansainnut silikonit.
tällä likalla ei ole saatana mitään muuta aivojen tilalle kuin KUSTA!!
Hahaa! no joo, sanoit periaatteessa saman asian kuin minäkin mutta kärjistetymmin. :D Ihan oikeasti kyllä: En vain tajua tätä nykymaailman pinnallisuutta. Miten voi olla olemassa tuollaisia ihmisiä kuin tämä Maria! Ihan puistattaa.
Maria on varmasti pinnallinen, mut se ei tee hänestä epä-älykästä. Vähemmän viisaan kylläkin. Katselin tuossa aamulla telkkarista Voicen haastattelua, jossa oli sana-assosaatiotesti, niin kyllä Maria vastasi ihan ok, mutta Janin vastauksista suurin osa oli "ohi ja" kaksi vastausta oli Maria ja yksi Petri (inhottava) .
Meilläpäin taas tommosia huorittelijoita aletaan kivittämään.
..vetää jotain outua roolia. Selvästi näkee, että ei luonnostaan ole noin tyly mutta kokee sen jotenkin naiviuuttaan asiaan kuuluvaksi. Oikeasti vaikuttaa todella epävarmalta naapurin tytöltä, joka ei oikein osaa sosiaalisia taitoja eikä tiedä mitä haluaa. Jollain tavalla koen jopa empatiaa häntä kohtaan.
Niinpä. Minulla itselläni on kokemuksia liian ylpeistä marian tyylisistä typyköistä joista ei tosiaan ota ihan selvää. Heidän seurassaan minä tunsin aina itseni tyhmäksi ikäänkuin minulta vaadittaisiin jotain mitä minä en tiedä. Olen kyllä sitten ajan kanssa huomannut että samaa ne vaatii muiltakin. Se mitä ne vaatii, on jotain sellaista mitä niille kukaan ei voi tarjota. Ne pitää miehiä vaan suupaloina, joita maistetaan kerran tai vain haistetaan tai sitten nielaistaan kokonaan mutta paskotaan ulos myöhemmin.
minua itseäni on haisteltu.
Hauskaahan se on kun vajakki sanoo toista vajakkia tyhmäksi! Buahahaahaha