Vuotoa?

Minulla on ovulaatiosta nyt 4-5vrk, ja eilen illalla ja tänään aamulla tuli pientä, vaaleanpunertavaa vuotoa. Mitäs tämä voisi nyt olla?
4158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En mene vannomaan mutta olisiko kiinnittymisvuotoa?

Äänestä
  • No sitä tässä mietin, että voiko jo nyt olla?? Kun jossain luki kiinnittymisen tapahtuvan 6-10 vrk ovulaation jälkeen.

    Äänestä

  • sinnasinna kirjoitti:

    No sitä tässä mietin, että voiko jo nyt olla?? Kun jossain luki kiinnittymisen tapahtuvan 6-10 vrk ovulaation jälkeen.

    Mistä tiedät milloin ovulaatiosi oli? oletko testannut vai katsonut kalenterista suunnilleen? Voihan olla että se oli jo ajoissa.

    Äänestä

  • .... kirjoitti:

    Mistä tiedät milloin ovulaatiosi oli? oletko testannut vai katsonut kalenterista suunnilleen? Voihan olla että se oli jo ajoissa.

    Limoista ja lämmöistä päättelen oviksen olleen tuolloin.

    Onko jollain kokemusta kiinnittymisvuodosta jo näin aikaisin??

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sinnasinna kirjoitti:

Minulla on ovulaatiosta nyt 4-5vrk, ja eilen illalla ja tänään aamulla tuli pientä, vaaleanpunertavaa vuotoa. Mitäs tämä voisi nyt olla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu