Heippa hei!
Eli tämmöttinen nuoripari olis lähdössä tonne saarella nyt syyskuun alusta. Tarkoitusesna viettää aikaa keskenään ja irtautua arjesta. Ei siis haeta lomalta mitään räkäposkella kännissä örvellystä tai biletystä aamun pikkutunneille. Onko kukaan ollut noissa Finnmatkojen tarjoamissa kylpylähotelleissa? Muutenki tuosta saaresta, jos joku on käynyt Egyptissä, niin kuinka paljon meno eroaa siitä? (itse olen käynyt egyptissä kolme kertaa). Tai mites noi retket siellä? Esim se flamingosaaren reissu, hepparetket, kameliretket...mitä hintaluokkaa ovat? Ja vielä TÄRKEIN kysymys, minkälaisia kelejä voi odottaa näin syyskuun alussa siellä? Katsoin pari säätiedotusta, toinen lupaa hellettä ja aurinkoa, toinen hellettä, pilviä ja sadetta. Kaipaan järkevää palautetta, en mielipiteitä oppaista, ruoista ym.
Djerba 6.9 ?????
Romantiikkalomalle
0
306
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093