Miten ne meni laittamaan nuo kaksi aggressiivista homohörhöä taloon? Taas lentää tavarat ja muut kundit saavat pelätä kähmimistä.
Vastaukset 11
- 29
Tuotannon pojat tykkää katella hinureita, siksi.
- rikkoo sääntöjä
Eiköhän noi ulos lennä. Ei tietetenkään häätöäänesyksen kautta vaan sääntörikkeen kautta.
- 247
Nyt alkkohoolia pöytään ja juhlat pystyyn....D
- 9s9d+098d
Harmittomia homppeleita, mutta parasta läppää heittävät. Tää on ollut ihan huippua. Toista Nikoo pikkasen ilmeestä päätellen vituttaa mihin tuli lähettyä.
- paskat pois
paskinta läppää ikinä tulee noiden 2 hinurin suusta.
Kumpikin miehistä ovat erittäin viihdyttäviä. Samaa ei voi sanoa kaikista talon heteroista. Sinua ilmeisesti häiritsee lähinnä se, että taas tulee esiin se totuus, että homoja on aina (ja aika paljon) keskuudessamme. Jos se häiritsee sinua, suosittelen hakeutumista ammattiauttajalle.
- väriä tulee
Se homo Niko ehdottomasti taloon. Niko kun tilttaa siellä ja erehtyy Satua (jota jo kertonut inhoavansa) heittämään lasilla niin sen jälkeen näemme jotain todella viihdyttävää... Siinä saa pikku Niko kyytiä kun Satu pyyhkii tyypillä lattiaa. Ja sen jälkeen taas lisää väkeä taloon kun tuli kerralla kahden vajaus..
- -gayboy-
Niinpä, miksi juuri nuo? En ymmärrä miksi pitää laittaa tuollaisia "neitihomoja" ja vielä jotka kummatkin ovat häädetty aiemmin sääntörikkomuksen vuoksi pois. Taloon voisi valita ihan tavallisia homomiehiä eikä tuollaisa kanoja.
Toivottavasti ei kumpikaan Niko eikä Nino pääse varsinaiseen taloon.- ATM25
Hintti on jokatapauksessa aina hintti. eli perseeseen pantu. Viihdearvoa nuo kaksi sekopäistä perverssiä ainakin tuovat.
- qqsaa
Niko S ja Nino ehdottomasti taloon niin tulee siihen tylsyyteen edes jotain eloa.
- dfkgjdlk
Eikös sitä mariakin jotenkin sorkittu sinne b-rappuun siideritölkillä, vai miten se meni?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a6161317- 931080
Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta185820Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.310779Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä213725- 58693
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o175661Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht221604Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.88600Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut21541