Miten sillä äijällä pysytään hevosen selässä,kun on ensin lassolla napattu hevonen kiinni? Tipun aina sen selästä. JOtenkin pitäis pysytellä balanssissa,mut se heppa heittää aina sen äijän maahan.
Red dead redemption
xbox pelaaja
10414
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Yrität vaan pitää sitä ukkoa siinä keskellä tattien kanssa.
päinvastaseen suuntaas tattia mihin hevonen koittaa heittää.
Tietääkö kukaan onko RDR tulossa nintendo wii:lle?
Ei ole mitä luultavimmin tulossa
Mitä saatannaa ku tein jotaki strangeri tehtävvää jossa oli tää oopium joka piti viiä sinne landelle ja äijä anto tonnin rahhaa että viehä toi sinne kaupunkiin. Tappoin sitte sen ukon vahingosa eikä näyttäs ilimestyvän takasi. Tappoin sitte sen "sheriffinki" kelle sen tonnin kuskasin ja otin tonnin takasi. Eli siis jos stangerin tappaa nii tulleeko se jossaki vaiheessa ees takasi?
Voitteko auttaa millä ihmeen näppäimellä saan sen valikon missä näkyy kaikki mitä oon ostanu esim ku oon ostanu jonku kartan niin mistä voin käyttää niitä????
Ootteko oikeasti noin idioottia porukkaa? Ette pysy hevosen selässä.. SEHÄN PYSYY IHAN ITESTÄÄN! Valikko... Huoh. Boksipaseja.
Et oo ilmeisesti pelannu hirveesti kyseistä peliä. Tai sitten oot käyttäny koodeja. Tai sitten et vaan osaa lukee. Homo!!!
hei mistä löytyy ilveksiä? ei löydy mistään vaikka meksikossa pitäs olla...
mettäst löytäää