NETTI 24/7

otin nettiin 1h tilauksen, maksoi 3€. Nyt näkynyt jo 2 tuntia!!!! liekkö katsomossa jotain vikaa??? luulin että itestään katkeaa, niinkuin yleensä???
4202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

älä kerro kellekään mä ostin klo18.30 tunnin katselua eikä vieläkä olis loppunu mutta täytyy mennä maate jouduin katkasee ite,viime sunnuntaina kattelin kans koko illan 5h, tunnin maksulla,ei pelitä toi systeemi katkasun osalta,sama oli viime vuonnakin monasti,esim päivän hintaa8e ei kannata missään nimessä maksaa kun 3e saa kattoo koko pv..hyvä se chatti siin vieressä,senki takii tulee ostettua välil aikaa

Äänestä
  • Jos olisit ostanut koko kauden, niin hinta olisi noin: 0.015 Cent / tunti.

    Äänestä

  • Kausi on halpa kirjoitti:

    Jos olisit ostanut koko kauden, niin hinta olisi noin: 0.015 Cent / tunti.

    en viittiny koko kautta ostaa koska mul on kaapeli247 myös se riittää hyvin,chatti pääasia miks ostan tunnin joskus

    Äänestä

tosin 3 euroa tunilta on aivab sika kallista...kyl pitäisi olla automaattisesti 3 euroa 24 h ja 7 päviää 8 euroa jne...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


3€/ 1h kirjoitti:

otin nettiin 1h tilauksen, maksoi 3€. Nyt näkynyt jo 2 tuntia!!!! liekkö katsomossa jotain vikaa??? luulin että itestään katkeaa, niinkuin yleensä???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu