Haluaisin mielelläni saada lukea kokemuksista tuon VigroVital tuotteen käytöstä.
Tuotetta markkinoi suomessa NaturaMed.
Laittakaapa kokemuksianne, kiitos :-) .
Onko kokemusta VigroVital
16
22320
Vastaukset
- 1815
Tuotteen nettisivulla ei ole edes luetteloa vaikuttavista aineista ja niiden pitoisuuksista. Ei siis mitään mahdollisuutta selvittää mahdollisia vaikutuksia. En ostaisi missään tapauksessa.
- Vigro
Älä höpötä omiasi ! Kaikki vaikuttavat aineet on lueteltu ja laitettu vihreillä pylväillä, paljonko on mitäkin ainetta. Ja pakkauksen kyljessä on samoin.
- Anonyymi
Vigro kirjoitti:
Älä höpötä omiasi ! Kaikki vaikuttavat aineet on lueteltu ja laitettu vihreillä pylväillä, paljonko on mitäkin ainetta. Ja pakkauksen kyljessä on samoin.
Missä voin ilmoittaa, etten enää halua postia teiltä, ala-arvoista markkinointia
- Anonyymi
Vigro kirjoitti:
Älä höpötä omiasi ! Kaikki vaikuttavat aineet on lueteltu ja laitettu vihreillä pylväillä, paljonko on mitäkin ainetta. Ja pakkauksen kyljessä on samoin.
Niin ne ns vaikuttavat aineet sitten, joulupukkikaan ei ole olemassa
- Deppish
Sain ilmaisen näyteboxin ja kokeilin koska olen käyttänyt finasteridia jonka sivuvaikutus oli seksihalujen laimeneminen... kokeillessani Vigrovitalia olin tosin lopettanut finasteridin ottamisen, paljolti sivuvaikutusten takia. Mutta Vigrovital yllätti täysin, sillä aiemmin ei ollut selkeitä kokemuksia monenkaan lääkkeen vaikutuksesta, eikä varsinkaan luontaistuotteiden. Mutta Vigrovital todella tuntui boostaavan seksuaalisuutta hyvällä tavalla - myös fyysisesti, sillä aamuerektiot palasivat ja ylipäänsä erektiot olivat aina kovia... nyttemmin näytepaketti loppui ja fiilikset ovat taas laimenneet... aika erikoista. Aionkin nyt hankkia lisää, ja kokeilla myös yhdessä finasteridin kanssa, jospa saisi hyvän balanssin aikaan...
- Anonyymi
Täyttä paskaa, kusetusta,vanhoilta ukoilta.
- Anonyymi
Kai olet vielä hengessä ja vaikutusta on edelleen?
- Anonyymi
Paljonko sait tuosta irjoituksesta
- Anonyymi
Mene eturauhasen laser niin loppuu lääkitys siihen jos sen takia syöt fiilistä alentavaa finasteridia!
Kunnalliset sairaalat tekevät laser mutta pitää pysyä siinä eikä höyläystä! Aamu sesonki tuli takas vaikka 60v tuli:)
- Anonyymi
Ei toimi ollenkaan.
- Anonyymi
rahat vain hölmöiltä pois.ei seiso kuin silmät päässä.
- Anonyymi00016
Ai sulla vai!
- Anonyymi
Tämän otan joka päivä. eikä maksa paljon. tiedän mitä otan
Multivita Plus monivitamiini 200 tabl 16,08 €
Laktoositon (maidoton), gluteeniton, hiivaton ja sokeriton. Ei sisällä eläinperäistä liivatetta.
Vertailuhinta: 0.08 €/kpl
Ainesosat
A-vitamiini 300 mikrog.
B1 (tiamiini) 1,4 mg
B2 (riboflaviini) 1,6 mg
B3 (niasiini) 15 mg
B5 (pantoteenihappo) 4 mg
B6 (pyridoksiini) 2,2 mg
B12 (syanokobalamiini) 3 mikrog.
Foolihappo 400 mikrog.
Biotiini 30 mikrog.
C-vitamiini 75 mg
D3-vitamiini 10 mikrog.
E-vitamiini 10 mg
Magnesium 120 mg
Sinkki 15 mg
Jodi 100 mikrog.
Mangaani 2,5 mg
Kromi 30 mikrog.
Seleeni 50 mikrog.
täyteaine (mikrokiteinen selluloosa, dikalsiumfosfaatti), magnesiumoksidi, askorbiinihappo, DL-alfa-tokoferyyliasetaatti, kiinteyttämisaine (talkki, rasvahappojen magnesiumsuolat), sinkkioksidi, nikotiiniamidi, L-selenometioniini, mangaanisulfaatti, kalsium-D-pantotenaatti, kolekalsiferoli, retinyyliasetaatti, syanokobalamiini, paakkuuntumisenestoaine (piidioksidi), pyridoksiinihydrokloridi, kiillotusaine (etyyliselluloosa, hydroksipropyylimetyyliselluloosa, glyseroli), tiamiinimononitraatti, riboaviini, pteroyylimonoglutamiinihappo, kaliumjodidi, kromi(III)kloridi, D-biotiini. - Anonyymi
Aikamme uusi
TRI DOXEYN KÄÄRMEÖLJY
Tätä tai juhannusneitsyen vulvakummulta kerättyä kijupölyä. Kaikki tepsii👍 - Anonyymi
Lopetin tuotteen käyttö vuoden käytön jälkeen, kun tunne oli että keho käy täydellä kierroksilla koko ajan. Pari päivää lopettamisen jälkeen alkoi vieroitusoireet. Mieliala vaihtelee rajusti, välillä itkettää, välillä pitäisi mennä hakkammaan polttopuita kirveellä kun on niin paljon kiukkua. Välillä tulee tunne että maailma kaatuu päälle. MItähän aineita tableteissa oikein on? Tuntuu siltä kun olisi ollut riipuvuutta,
- Anonyymi
Vitaaliaineet ei tulla millään vigoilla ainoastaaettä syö ravitsevaa ruokaa ja hedelmiä
Et kai tosissasi usko että ne jotenkin auttavat. Jos on vikaa vitakiteetissä niinmene lääkäriin siellä saat avun
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle222868Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A101992Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.561850Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671789Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell971743Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1211684Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.751503Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001255Sointu Borg tilittää - Ei suostu enää tähän työhön: "Katastrofi"
Sointu Borg on mediapersoona, joka löi itsensä läpi Diili-realityssä. Borg on monipuolinen tekijä: mediapersoona, juonta141242Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311198