Kääk. Näitä puheluita sataa tuutin täydeltä, osta hyvät, hienot, upeet kotisivut vain hintaan 595-999e. Heh tai ilmaiseksi, ne vasta hirveet on ja pienellä lukee että perustamiskulut 150e... ja lopun voit tehdä ise, eli siis kaiken.
Eli mistä sais kauniit, siedettävän hintaiset kotisivut avaimet käteen periaatteella sisustusliikkeelle. Itse ei ymmärretä ihan hirveesti asiasta, eikä ole aikaakaan!
Pliis auttakaa, ketkä olette tehneet, nyt saa mainostaa!!! Ja tarjota taitojaan ;o)
[email protected]
Mistä nätit kotisivut yritykselle
15
843
Vastaukset
- asdfdgf
luepas palstaa tarkemmin, kyllä niitä tarjoajia riittää...
- sivuntekijä12
Mietitäänpä mikä on nettimainonnan merkitys nykypäivänä. Onko yritykselle suuri investointi laittaa1000 likoon saadakseen sivut. Ja tuolla hinnalla todellakin saa kyllä yrityksen näköiset mutta ei mitään laajoja nettikauppa tyylisiä sivuja.
150€ yrityksen sivuista :D Kuka tekee. Vastaus ei kukaan ainakaan mitään tietylle yritykselle suunnattua, ehkä valmiin layoutin saa( mikä sopii lähes mille yritykselle tahansa), ei muuta.
Ei se persoonallinen kotisvun tekeminen sekunnissa tapahdu ja tuntipalkalla niitäkin tehdään. - 2xblondia
sivuntekijä12 kirjoitti:
Mietitäänpä mikä on nettimainonnan merkitys nykypäivänä. Onko yritykselle suuri investointi laittaa1000 likoon saadakseen sivut. Ja tuolla hinnalla todellakin saa kyllä yrityksen näköiset mutta ei mitään laajoja nettikauppa tyylisiä sivuja.
150€ yrityksen sivuista :D Kuka tekee. Vastaus ei kukaan ainakaan mitään tietylle yritykselle suunnattua, ehkä valmiin layoutin saa( mikä sopii lähes mille yritykselle tahansa), ei muuta.
Ei se persoonallinen kotisvun tekeminen sekunnissa tapahdu ja tuntipalkalla niitäkin tehdään.Ymmärrämme että työ maksaa, eikä ilmaiseksi saa. On vain noita kuluja tässä alussa aikas paljon :o( Myöhemmin voimme toki panostaa asiaan enemmän. Tarkoitus olisi saada tähän alkuun jotain ja siitä sitten jatkaa. Kiitos kommentistasi
- sivuntekijä112
2xblondia kirjoitti:
Ymmärrämme että työ maksaa, eikä ilmaiseksi saa. On vain noita kuluja tässä alussa aikas paljon :o( Myöhemmin voimme toki panostaa asiaan enemmän. Tarkoitus olisi saada tähän alkuun jotain ja siitä sitten jatkaa. Kiitos kommentistasi
Halvemmalla voisit saada joltain alan opiskelijalta, kun vaikka soitat johonkin AMK kouluun ja pyydät tekijää. Laatu on kuitenkin hyvää, vaikka ei vielä täydellistä
- Tyytyväinen112
2xblondia kirjoitti:
Ymmärrämme että työ maksaa, eikä ilmaiseksi saa. On vain noita kuluja tässä alussa aikas paljon :o( Myöhemmin voimme toki panostaa asiaan enemmän. Tarkoitus olisi saada tähän alkuun jotain ja siitä sitten jatkaa. Kiitos kommentistasi
Itse otin omat sivuni alan opiskelijalta joka teki sivut minulle alle 200 euron. Opiskelijat kun tarvitsevat työkokemusta ja -näytteitä jotta voivat sitten tulevaisuudessa myydä sivujaan kalliilla. :)
Voin suositella seuraavaa: http://jlehtonen.com.
- waterrspooff
unoha se kuvilla kikkailu sivulla (hienot,kauniit jne jne tarkoittaa aina taustakuvia yms) kettään sivulla kävijää ei kiinnosta se ollenkaan! sivullakävijöitä kiinnostaa vain se että hakemansa tieto löytyy helposti,nopeasti ja ilma häiritseviä värejä,kuvia ja latausaikoja.
- teratavu.com
Hei,
Teratavu.comista saat kotisivut avaimet käteen- periaatteella. Asiakkaan tarvitsee vain kertoa sisältö kotisivuilleen, niin me huolehdimme loput. Hinnat alkaen 100€/kotisivut.
Lisätietoa http://teratavu.com/palvelut.html
E-mail: [email protected] - Anonyymi00017
teratavu.com kirjoitti:
Hei,
Teratavu.comista saat kotisivut avaimet käteen- periaatteella. Asiakkaan tarvitsee vain kertoa sisältö kotisivuilleen, niin me huolehdimme loput. Hinnat alkaen 100€/kotisivut.
Lisätietoa http://teratavu.com/palvelut.html
E-mail: [email protected]Nää on niitä sivuja, missä ei ole toiminnallisuutta. Jos tarvii esim. kauppa-toiminto varastotietokannasta rakentaa hinnat lähtee jostain 20 000€:sta - riippuen yhtäaikaisten käyttäjien määrästä.
- Makke8900
Kokeilkaas tätä, ei tarvitsee maksaa itseensä kipeeksi muille eikä tietää kotisivujen tekemisestä tuon taivaallista! KAnnattaa ainakin kokeilla, sillä voit kokeilla 2-viikkoa ilmaiseksi! =)
www.teekotisivut.co.cc - ProoMieleipide
"Eli mistä sais kauniit" tarkoittaa että mistä sais sivut missä on hienoja taustakuvia. Persoonallinen taase tarkoittaa että erilaisia taustakuvia kuin muilla, tai ainakin et taustakuvat on hiukan erilaisia.
- Tyylitajua
Sisustusliike voisi kokeilla Aasa Studion palveluja. Ei nähtävästi kovin kallis. Lue täältä:
http://aasastudio.fi - Pelisali.net
Tarjoamme räätälöidyt sivut yrityksille vain 50€
Ota yhteyttä asiakaspalveluumme sähköpostitse saadaksesi lisää tietoa.
Voit jatkaa sivujesi tekoa räätälöimisen jälkeen tee-se-itse periaatteella ilmaiseksi.
Kokeile ja tutustu http://pelisali.net - Nettisait.it
Tuolta valmiita pakettiratkaisuja PK-yrityksille: http://nettisait.it/
- avaimet käteen
Kotisivut avaimet käteen periaatteella. Voit myös tehdä itse helppokäyttöisellä kotisivueditorilla, joka sisältyy webhotelliin.
http://www.jukuhost.com/ - Anonyymi00016
Itselle sain hyvät verkkotakomo.fi
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1981519
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän140944Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies
Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?58931- 85902
- 53816
Tumman vihreä mercedes
Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,10720Martinan tarve valehdella.
Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t262719Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla
Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä338671Olisitko oikeasti valmis rikkomaan
Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk58664Miksi tällainen pelottaa ja aiheuttaa joillakin ärtymystä?
"Sitoudun ystävien ja kollegoiden kanssa puuttumaan seksistisiin vitseihin ja vähättelyyn. Sanon ääneen, kun jokin ei ol74646