http://www.eettinenkuluttaja.net/Vaatekaupat#Hennes & Mauritz
monenlaiset kriteerit painaa, mutta ois hyvä myös olla eettistä
monenlaiset kriteerit painaa, mutta ois hyvä myös olla eettistä
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
http://www.globehope.com/fi/products/bags.html
nämä on mun tyyliä paremmin kuin Vuittonit, jotka näyttää mulla ihan kauheelta. Mä oon sen tyyppinen. Sitä paitsi kierrätystä.
mitään ettiisiä kenkiä oo varmaan olemassakaan. Löysin syksyksi tosi hyvät matalat, mutta ei liian matalat ja hyvällä letisllä ja jotka sopii tähän kapeeseen lahkeeseen. Mutta kun just se mun koko puuttu. Eikä niitä ollut missään kaupassa. Korvista tuli sauhua. Hitsi sitten vastaan tuli yks tosi hyvännäkönen mies, jolta puuttui jalat. Mä ostin sitten yhet kengät. Jotka sopii, jos tarvii vaikka jossain työasioissa liikkua. Että se siitä pinnallisuudesta, mutta ei se vielä oo mua jättäny.
on aika luxusta. Vaikka ei ois koskaan mikään erikoisen hyvännäköinen ollutkaan niin vanhetessa rutistuu. Mutta totuus tulee toivottavasti lähemmäks.