Mannerheimintie 43 Assa 20 m2 liiketila vailla kunnollista vuokralaista.
Liiketilassa on WC.
Liiketilasta löytyy myös tiskipöytä, jossa vesipiste.
Tila on hyvässä kunnossa ja varsin mukavan näköinen.
Liiketilan näyteikkuna on muussa käytössä, joten tila ei sovellu sellaiseen tarkoitukseen, jossa pitää saada hyvää näkyvyyttä omalle toiminnalle.
Näyteikkunan käytöstä voidaan kyllä sopia erikseen.
Soittele 040 84 171 95.
Jos puhelin on kiinni, jätä soittopyyntö.
Ps. jos olet aiemmin (esim. elokuussa) kysellyt tätä tilaa minulta, niin soita uudelleen. Elokuun tietojen mukaan tila ei ollut vapaana, mutta elo-syyskuun vaihteessa se siirtyi jälleen vapaille markkinoille.
Noin 20 m2 toimitilaa Helsingin Töölössä
Köpi7
2
970
Vastaukset
- Köpi7
Täällä vanhoja valokuvia liiketilasta. Kuvassa näkyy erään entisen vuokralaisen tavarat. http://www.saunalahti.fi/~kyostik/m43/
- köpi7
Tilaan löytyi vuokralainen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pienimäki ei anna haastatteluja
medialle Ähtärin kunnan velka sotkuista, kertovat luotettavat lähteet.183991- 373781
- 223250
voitaisiinko unohtaa se sotku?
Olisiko mahdollista aloittaa puhtaalta pöydältä vielä? Ikävä sua ****182059- 881981
En tiedä mitä ajatella
Petaatko perjantaille jotain. Ei meidän kannata minun sydän on viety. Se joka sen vei ei ole mieheni, etkä se ole sinä.361862Naisten ulkonäkö, jos miehiä ei olisi?
Mä meinasin ensiksi, että en aloittaisi tätä keskustelua, ainan nyt, mutta huomasin tossa toisessa ketjussa, että tämä s2491688Hyviä vinkkejä täällä
Eli kaivattua vain kädestä kiinni ja jos vastustelee niin sanoo, että hei beibi beibi nyt mennään vaan. Näin he elivät e171667Myös lähellä keskustaa oleva Marttaliitto jättää lihan pois tilaisuuksistaan ja suosituksistaan.
Marttaliitossa siirrytään terveellisempään ruokavalioon ja ihmiselle tarpeeton liha jätetään pois, ympäristö ja luonto k2011216Jee! Palsta toimii jälleen!
Viestiarkisto näkyy ja kaikki pelittää. Tätä on odotettu, vaikka ei tässä mitään odotettavaa ole ollut.211130