Juu osa vangeista on kovia naamoja ja entiset vangit mukaan luettuna mutta minua itseä eniten vituttaa sellaiset kriminaali tyypit jotka ovat paskahousuja sanan varsinaisessa mielessä.Kerran tässä sattui pieni kahakka ja sen jälkipyykkinä vittuilua krinaali porukalta kun yhden kanssa oli vähän sanomista niin tämä tyyppi sitten haali muita tuttuja avuksi,hitto kyllä mullakin tuttuja on jotka eivät ole rikoksiin syyllistyneet ja he harrastavat puolustuslajeja,potkunyrkkeily,jujutsu,,,,,mutta en nyt niin lapsellinen ole että heitä mitenkään avuksi halua vaikka kylläkin niin melkein on ettei mitää väkivallan uhkaa ole kun rauhallinen luonteeltani.
Saatana noi hörhö porukat kun luulevat että voivat tehdä mitä vaan mutta sitten itkevät kun turpiin tulee.Jopas jotakin kun kerää porukkaa.
Veljeltä vitiin viinat kellarikylmiöstä jonkin aikaa sitten ja tekijä oli sellainen että hänen huoneiston ovi sen näköinen että 100 kertaa murrettu läpi.
Perkele kun veljen nyrkkiä syyhytti mutta ei viittyny vetää turpaan ajatellen persereikä porukkaa mikä vois tulla vastaan.
Tiedän 3 tappajaa ja he ihan ok tyyppejä,yhden niistä olen ryyppäillytkin kohtuullisessa määrin ja noi tekijät tehnyt rikoksensa 20 vuotta sitten ja ei sen jälkeen mitään.
Miehet on miehiä mutta paskahousut on erikseen.
paskahousu
13
875
Vastaukset
- asiat selvitellään
Kuka on Suomen kundi kriminaaliliporukoita ajatellen joka pärjää nyrkeillä.Veksi varmaankin tietää Tampereen tilanteen kuka on rautanyrkki.
Aseet ja puukot ovat apuna latvasta lahonneilla.- on sovinnon päälle
vielä otettu tiukat napsut viinaa ja vetäisty pienet "miestenväliset".. Liitto on Wanha!!
- Sovinnon työntö
on sovinnon päälle kirjoitti:
vielä otettu tiukat napsut viinaa ja vetäisty pienet "miestenväliset".. Liitto on Wanha!!
Liitto on nuori. Munaa imetään ja ollaan kuin vanhat ruunat heinäpellolla kesäkiiman aikaan. Anuskin on russattu jo siihen malliin jot mahtuu isompikin Jorma aukosta sisälle. Työntö ja taas ulos. Aaah sitä nautinnon hurmaa. Niin ja liitto on vielä nuori, niin tosi nuori.
- Anonyymi
Sovinnon työntö kirjoitti:
Liitto on nuori. Munaa imetään ja ollaan kuin vanhat ruunat heinäpellolla kesäkiiman aikaan. Anuskin on russattu jo siihen malliin jot mahtuu isompikin Jorma aukosta sisälle. Työntö ja taas ulos. Aaah sitä nautinnon hurmaa. Niin ja liitto on vielä nuori, niin tosi nuori.
Mää tai sää viedään huumeita japaniin
- pahoinpitelyn uhri
Vain raukka mies hakkaa toista nyrkeillä, puukolla ym. Tai ampuu aseella kuoliaaksi. Ihminen joka on älykäs ja muut huomioonottava eli siis normaali. Ei tee tuolla tavalla. VAin raukka on se joka toisen kimppuun käy aseen kanssa. Tai toista hakkaa vielä sen jälkeen kun toinen on puolustuskyvytön
- -vanhanajanvenkula-
Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.
- Anonyymi
-vanhanajanvenkula- kirjoitti:
Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.
Vaihda heti alaa ja ryhty jormaksi. palkkio
- Anonyymi
Raukka paska0
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Raukka paska0
Osta viinaa ja pasko housut! HETI!
- Anonyymi
-vanhanajanvenkula- kirjoitti:
Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.
Eihän kukaan tietysti julkisuudessa survaisisi turpaan, mutta salassa tulee survaisseeksi jotain wokea aina sairaalakuntoon asti. Mikä oikein on!
Voisitko vihdoin avata Tiitisen kassakaapin. Se on ollut lukossa jo 28 vuotta.
- Anonyymi
Eihän kellarikylmiössä tai verkkokellarissa pidä säilyttää mitään millä on vähänkään arvoa. Romuvarastona sitä voi käyttää. Oveen ei kannata edes lukkoa laittaa, viekööt jos kelpaa.
- Anonyymi
Suomessa yksikään kriminaali ei pärjää nyrkeillä..
Tekisi mieli antaa noille "koviksille" isän kädestä
Paskahousuja koko sakki.. Joo uhatkaa jollain naggi isokorvalla.. Kovat tietää - Anonyymi
Vielä nää kovikset
- Anonyymi
Sitten nämä puukottelevat piripäät ja istuvat liskolla kun pelottaa.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pride-liputus närästää monissa Suomen kunnissa
Suomen lipun nostamisesta on laki. Pride‑liputuksesta ei. Kieltäytyviin kuntiin kohdistuu poliittista painostusta kuin k1473992On tiedossa, että venäjämieliset diggaavat diktatuurista venäjää
jossa ei esim. ole sanan- ja lehdistönvapautta. Mutta keitä nämä venäjän palvojat sitten ovat, ei heitä toki paljon ole402436Vihreiden, SDP:n ja Vasemmistoliiton kannattajista selvästi alle puolet on miehiä
ja silti joku punafeministi valitti kokoomuksen naiskannattajien puutteesta, vaikka siellä on enemmän naisia kuin punavi742407Belfastissa käynnissä kunnon persuilu
Joku random mamu tekee rikoksen, niin sikäläiset naamiopersut kostavat tuhoamalla kantaävestön omaisuutta. Liekö siellä732302Ensin Henry Novak ja nyt sitten se Irlannin tapaus
jossa mustaihoinen afrikkalainen mieshenkilö puukottaa valkoihoista maassa makaavaa miestä useita kertoa pään alueelle.522083Islamovasemmistolaisuus - tälläista termiä käytetään
Termi tarkoittaa alunperin äärivasemmiston ja muslimifundamentalistien liittoa, jonka ytimessä oli antisemitismi. Isl211797Persujen kannatusromahdus tekee kesästä 2026 nautinnollisen
Satoi tai paistoi, niin Suomen kansalaisella on kuluvana kesänä syytä hymyyn. Niin upealta tuntuu persujen kannatusroma801643- 791576
Kaunein nimi
Mikä on mielestäsi kaunein miehen ja naisen nimi? Haluaisitko itse olla joku toisen niminen?711117Onko kaivattusi rohkeampi kuin sinä?
Vai oletko sinä rohkeampia? Mikä on rohkea teko, minkä sinä tai kaivattusi on tehnyt? Mitä siitä seurasi?581101