paskahousu

kovat kundit

Juu osa vangeista on kovia naamoja ja entiset vangit mukaan luettuna mutta minua itseä eniten vituttaa sellaiset kriminaali tyypit jotka ovat paskahousuja sanan varsinaisessa mielessä.Kerran tässä sattui pieni kahakka ja sen jälkipyykkinä vittuilua krinaali porukalta kun yhden kanssa oli vähän sanomista niin tämä tyyppi sitten haali muita tuttuja avuksi,hitto kyllä mullakin tuttuja on jotka eivät ole rikoksiin syyllistyneet ja he harrastavat puolustuslajeja,potkunyrkkeily,jujutsu,,,,,mutta en nyt niin lapsellinen ole että heitä mitenkään avuksi halua vaikka kylläkin niin melkein on ettei mitää väkivallan uhkaa ole kun rauhallinen luonteeltani.

Saatana noi hörhö porukat kun luulevat että voivat tehdä mitä vaan mutta sitten itkevät kun turpiin tulee.Jopas jotakin kun kerää porukkaa.
Veljeltä vitiin viinat kellarikylmiöstä jonkin aikaa sitten ja tekijä oli sellainen että hänen huoneiston ovi sen näköinen että 100 kertaa murrettu läpi.
Perkele kun veljen nyrkkiä syyhytti mutta ei viittyny vetää turpaan ajatellen persereikä porukkaa mikä vois tulla vastaan.
Tiedän 3 tappajaa ja he ihan ok tyyppejä,yhden niistä olen ryyppäillytkin kohtuullisessa määrin ja noi tekijät tehnyt rikoksensa 20 vuotta sitten ja ei sen jälkeen mitään.
Miehet on miehiä mutta paskahousut on erikseen.

13

828

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • asiat selvitellään

      Kuka on Suomen kundi kriminaaliliporukoita ajatellen joka pärjää nyrkeillä.Veksi varmaankin tietää Tampereen tilanteen kuka on rautanyrkki.
      Aseet ja puukot ovat apuna latvasta lahonneilla.

      • on sovinnon päälle

        vielä otettu tiukat napsut viinaa ja vetäisty pienet "miestenväliset".. Liitto on Wanha!!


      • Sovinnon työntö
        on sovinnon päälle kirjoitti:

        vielä otettu tiukat napsut viinaa ja vetäisty pienet "miestenväliset".. Liitto on Wanha!!

        Liitto on nuori. Munaa imetään ja ollaan kuin vanhat ruunat heinäpellolla kesäkiiman aikaan. Anuskin on russattu jo siihen malliin jot mahtuu isompikin Jorma aukosta sisälle. Työntö ja taas ulos. Aaah sitä nautinnon hurmaa. Niin ja liitto on vielä nuori, niin tosi nuori.


      • Anonyymi
        Sovinnon työntö kirjoitti:

        Liitto on nuori. Munaa imetään ja ollaan kuin vanhat ruunat heinäpellolla kesäkiiman aikaan. Anuskin on russattu jo siihen malliin jot mahtuu isompikin Jorma aukosta sisälle. Työntö ja taas ulos. Aaah sitä nautinnon hurmaa. Niin ja liitto on vielä nuori, niin tosi nuori.

        Mää tai sää viedään huumeita japaniin


    • pahoinpitelyn uhri

      Vain raukka mies hakkaa toista nyrkeillä, puukolla ym. Tai ampuu aseella kuoliaaksi. Ihminen joka on älykäs ja muut huomioonottava eli siis normaali. Ei tee tuolla tavalla. VAin raukka on se joka toisen kimppuun käy aseen kanssa. Tai toista hakkaa vielä sen jälkeen kun toinen on puolustuskyvytön

      • -vanhanajanvenkula-

        Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.


      • Anonyymi
        -vanhanajanvenkula- kirjoitti:

        Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.

        Vaihda heti alaa ja ryhty jormaksi. palkkio


      • Anonyymi

        Raukka paska0


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Raukka paska0

        Osta viinaa ja pasko housut! HETI!


      • Anonyymi
        -vanhanajanvenkula- kirjoitti:

        Vaanpa ketään en ole tirvaissut. Koskaan. Kassakaappeja vain avannut.

        Eihän kukaan tietysti julkisuudessa survaisisi turpaan, mutta salassa tulee survaisseeksi jotain wokea aina sairaalakuntoon asti. Mikä oikein on!

        Voisitko vihdoin avata Tiitisen kassakaapin. Se on ollut lukossa jo 28 vuotta.


    • Anonyymi

      Eihän kellarikylmiössä tai verkkokellarissa pidä säilyttää mitään millä on vähänkään arvoa. Romuvarastona sitä voi käyttää. Oveen ei kannata edes lukkoa laittaa, viekööt jos kelpaa.

    • Anonyymi

      Suomessa yksikään kriminaali ei pärjää nyrkeillä..
      Tekisi mieli antaa noille "koviksille" isän kädestä
      Paskahousuja koko sakki.. Joo uhatkaa jollain naggi isokorvalla.. Kovat tietää

    • Anonyymi

      Vielä nää kovikset

    • Anonyymi

      Sitten nämä puukottelevat piripäät ja istuvat liskolla kun pelottaa.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eutanasia - miksi eläimelle sallitaan armokuolema, mutta ihmiselle ei?

      Olen pitkään ihmetellyt yhtä asiaa Suomessa. Kun koira kärsii parantumattomasta sairaudesta ja kovista kivuista, eläinlä
      Arvot ja etiikka
      28
      11528
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      60
      4109
    3. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      124
      3324
    4. Sosiaalidemokratia romahtanut kautta maailman

      nuoret eivät enää kannata järjetöntä aatetta, joten demarien täytyy hakea kannattajia mamuista. Ruotsin sos.demit jo kie
      Maailman menoa
      187
      2629
    5. Miksi Seta ja Sofia Virta ei vaadi muslimeita kunnioittamaan priden-arvoja?

      Kuten tiedetään niin islam ei hyväksy sitä mitä pride edustaa. Seta-pomo Mikkonen nosti hirveän äläkän kun yksi tepsin
      Maailman menoa
      114
      2353
    6. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      205
      1884
    7. Sofia Virralle täydet 12 pistettä!

      Kun ei jäänyt mukaan vähemmistöjen sortamista epäsuorasti tukevaan joukkueeseen. Urheilijoiden pitäisi olla esikuvia.
      Maailman menoa
      340
      1241
    8. Kuvaile kaivattusi

      ulkonäkö. Asiattomatkin kommentit saa laittaa. -🏚️
      Ikävä
      68
      1038
    9. Miksi Hotelli Kainuuta dissataan?

      Ihmetyttää tämä jatkuva yhden yrityksen arvosteleminen. Ikäänkuin mikään ei olisi hyvin. Kuitenkin yritys työllistää, ta
      Kuhmo
      20
      957
    10. Missä milloin

      Missä milloin nähdään?
      Ikävä
      66
      840
    Aihe