Kasvot ja hiukset ovat tietysti aina se 1. asia.
Mutta sitten kasvoni aina valahtavat kankkuihin - AINA!
Semmoiset ohkaiset ja sileät näyttävät hienoimmalta.
Semmoinen pervessi olen minä, mutta mikä sinä ???!
Tussut ovat 3. tärkein asia joita katson, mutta ei sillä väliä vaikka olisi hieman "lauta".
Tietysti jollakin poikkeavuudellakin voi saada katseita aikaan, jollakin erityisellä pukeutumisella, ja nykyään naiset puketutvat aika RIVOSTI, mikä on pelkästään hyvä asia, mielestäni.
Mitä naiset katsovat miehessä, mitääkö olla pitkä, ja "klassisen" komeat kasvot, vai hyväksytäänkö jotain muutakin kasvo- tai kehotyyppiä? Itse olen naisten kasvojen suhteen, aika klassinen katsoja, se sama "huora" näyttää aina yhtä nätiltä ja kauniilta!
Mitä ensimmäisenä katsotte naisessa?
Aukino
2
880
Vastaukset
- vaan että
miten takapuoli voi olla 'ohkanen ja sileä'? No sileähän se tosiaan kyllä VOI olla mutta ohut??
- raharyhahaehaeha
Miehessä katson ensimmäisenä, onko hän lihava kaljamaha, lihaksikas bodari vai laiha luikku. :D Sopusuhtainen vartalo on mielestäni paras.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun644606KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1643532Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?642913- 1492871
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492694- 241923
- 241811
- 301656
- 1741630
- 421342