Rakastan anoppiani yli kaiken....=)
anoppi
*RAUTANYRKKI*
5
2799
Vastaukset
- ?????????????
mis kohtaa piti nauraa
- vesi silmistä
hih...hih... heh...heh....vatsaan koskee....
- HOH HOH
Älä välitä Rautanyrkki jotkut kun vaan sattuu olemaan idiootteja eivätkä ymmärrä vaikka rautalangasta vääntäisit!!
Ne on vaan kateellisia kun ei keksi omia vitsejä vaan laittaa aina vaan niitä vanhoja näille palstoille.
lammas-jr kirjoitti:
Ne on vaan kateellisia kun ei keksi omia vitsejä vaan laittaa aina vaan niitä vanhoja näille palstoille.
...muut ajattelee et ompa säälittävä tyyppi kun laittaa tota samaa vitsiä joka päivä. Kehutaan nyt lohdutukseks vaikka näin: HAhHAHAHAHHAAA ÄLYTTÖMÄN HYVÄ!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1271316
- 1001013
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89944Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede25927Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat299807- 97770
- 37673
- 109656
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.55613Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet141602