voi voi

Mari on aika lapsellinen.Valittelee koko ajan,aika teini vielä.
5215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Voi voi miten lapsellinen. Mitenkähän murusen käy.

Äänestä
  • Aivan.Mielenkiintoinen viikko tulossa,kestääkö hänen hermonsa?

    Äänestä

  • jfiftjgujgi kirjoitti:

    Aivan.Mielenkiintoinen viikko tulossa,kestääkö hänen hermonsa?

    Seksiääni mankuu nytkin senkun kerkiää. Kaikki on Petrin ja Paulin vika.

    Äänestä

  • dokumentti kirjoitti:

    Seksiääni mankuu nytkin senkun kerkiää. Kaikki on Petrin ja Paulin vika.

    hemmetti

    Äänestä

Marisee ja marisee. Kusis housuihinsa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa nähdä? kirjoitti:

Mari on aika lapsellinen.Valittelee koko ajan,aika teini vielä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu