Oulussa majoitus

6hengen perheelle?

Osaisiko joku neuvoa, että mistä voisi Oulussa (tai ympäristöstä) kysellä isoa hotellihuonetta tmv.
Tarvitsisimme huoneen, johon saisi lisävuoteita, perhehuone tai kaksi yhdistettyä hotellihuonetta.
Tarve on pelkälle yöpymiselle ja peseytymiselle.
En viitsisi millään alkaa kahlaamaan kaikkia hotelleja läpi, koska erikoisemmat huoneet eivät ole yleensä etusivulla...

2

556

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • iso perhe

      Me olimme joskus vuosia sitten Turisti-nimisessä hotellissa lähellä rautatieasemaa. Hinta oli edullinen ja hotelli enemmän hostellityyppinen. Huone oli kuitenkin iso ja aamupalakin kuului hintaan. Ihan asiallinen vaihtoehto, jos ei luxusta kaipaa.

      • sinulle,

        vaikka palasimmekin jo matkalta! :o)
        Olimme juuri tuossa Turisti-hotellissa ja ihan hyvä paikka se oli. Vähän oli meteliä myöhään illalla ja aikaisin aamulla, mutta eipä tuo hirmuisesti haitannut.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      65
      4444
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      99
      3704
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      108
      3331
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      21
      1896
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      68
      1883
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1129
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      88
      871
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      49
      831
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      105
      817
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      23
      774
    Aihe