"Nainen oli saanut potkun päähän ja alahuuli oli haljennut rytäkässä. Huuleen tullutta kuoppa oli tasoitettu täyteaineella, jonka pitäisi vuoden kuluessa laskeutua normaaliksi."
Tais sitä "täytetainetta" sitten vähän lipsahtaa enemmänkin "hoito"henkilöltä? En kyllä ennen ole moisesta operaatiosta kuullutkaan..onko bimbojulkkiksille jotkut omat hoidot?
Tais sitä "täytetainetta" sitten vähän lipsahtaa enemmänkin "hoito"henkilöltä? En kyllä ennen ole moisesta operaatiosta kuullutkaan..onko bimbojulkkiksille jotkut omat hoidot?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Näin voi käydä jos potku tai löynti tulee jo valmiiksi täyttettyihin huuliin.
Perheväkivalta on ikävä asia ja pätevä syy avioeroon!
Milloin se Henna on köniinsä muka saanu (ja Antiltako?)
Mitä tyttöparalle on tapahtunut? Paha herpstulehdus suussa varmaan, huulet luonnottomat ja varmaan kipeät kun yritti huulia jotenkin pitää törröllään ettei sattuisi?
Säälittävää jos on tarkoituksella pilattu suu.
Ylähuuli "paikattu" vaikka "vekki" tuli alahuuleen :D Voi Henna Henna mitä höpöttää, hah ja heh
jos vaan toiseen olis laitettu.
Nyt jännitetään onko vuoden kuluttua turvotus laskenut vai saammeko ihailla Hennan entistä ehompia Mick Jagger-pusukalustoja?
Tässä toinen alahuulensa loukannut ressukka :)
http://www.mtv3.fi/viihde/uutiset/muut.shtml/1183535/tassa-syy-miksi-johanna-tukiaisen-ja-arton-suhteessa-on-taas-ongelmia
Kyllä meidän Hennuli on kovia kokenu, ihan sääliksi käy.
http://www.iltalehti.fi/viihde/2010090912318049_vi.shtml
Voicen uutisten mukaan "sain jossain vaiheessa iskun kasvoihin, jonka takia täyteaine valui pois ja huuliin tuli monttu. Kävin täyttämässä huulet uudelleen ja täytettä laitettiin maksimaalisen vähän (LOL!) Kasvoissa on nyt epäkohta, josta en todellakaan pidä".
Voi elämän kevät, mitähän seuraavaksi tällä rintamalla? Tämähän alkaa käydä mielenkiintoiseksi..
Varma tieto!