kennel Big Jokes

harjis

Onko kokemuksia tästä kennelistä ja sen koirista?

10

1996

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • miemie^^

      Yhden harjiksen olen heiltä ostanut ja sitten kun on seuraavan harjiksen aika otan sieltä tai heidän suosittelemastaan paikasta!

    • ????

      Tällä kennelillä on paljon pentueita,eikö kellään ole kokemusta? Olisin kiitollinen tiedoista. Kannattaako koiraa sieltä hankkia?

      • brazfila

        Mene ite tutustumaan sinne ja tee sitten omat johtopäätöksesi.


      • PEntuja

        Yrititkö mahdollisest saada kuulla jotain vähemmän mairittelevaa.Kyllä ne asiat on läpikäytävä itse ,olet ehkä viisaampi kun käyt paikanpäällä tutustumassa.Eikä edes yhden omistajan pettymysten mukaan luoda kuvaa koko kennelistä


      • Gizmopoika
        PEntuja kirjoitti:

        Yrititkö mahdollisest saada kuulla jotain vähemmän mairittelevaa.Kyllä ne asiat on läpikäytävä itse ,olet ehkä viisaampi kun käyt paikanpäällä tutustumassa.Eikä edes yhden omistajan pettymysten mukaan luoda kuvaa koko kennelistä

        Ensimmäinen harjikseni on täältä.Poika on todella ihana ja hyväluonteinen.Kasvattaja on todella mukava ja paljon olen neuvoja saanut.Seuraavankin koirani otan tästä kennelistä.


    • random11

      Kasvattaja on kaikkea muuta kuin mukava, näin omasta kokemuksesta. Hän on oikeasti narsisti, oon ite päässyt tätä todistamaan henk. koht. elämässä.

    • harjakoira

      Pentueita paljon, terveystutkimukset retuperällä ja liian nuorena jalostukseen käytettyjä koiria. Kukin tehköön omat päätöksensä mistä koiransa ottaa

    • jebu1

      Terveystutukimukset on musta kyllä ihan ajantasalla ja sellaiset kun vaaditaan...

    • ninnikkäiseni

      Terkat on tehty omilla koirilla hyvin,paperit löytyy,vaikka olen jo toinen omistaja koirille. Ei moittimista

    • minelan

      Älä usko kaikkiin kirjoitusiin tällä palstalla , ota ite yhteys kasvattajaan ja kerro mitä toivvot koiralta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      169
      6137
    2. Päivi Räsänen vs. Abbas Bahmanpour

      (Bahmanpour on imaami Helsingissä) Syyttäjä siis jahtaa edelleen Räsästä tämän H-puheista, joissa hän on ilmeisesti vaa
      Maailman menoa
      61
      4673
    3. Demokratian uhka: Perussuomalaiset ja polarisoiva "me ja muut" -ajattelu

      Laurence Rees varoittaa, kuinka demokratian heikkeneminen ja autoritaaristen liikkeiden nousu voidaan liittää "me ja muu
      Maailman menoa
      50
      4436
    4. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      64
      4269
    5. Palkansaajan oikeus nauttia työuransa hedelmistä

      Työeläkejärjestelmä on verrattavissa pyramidihuijaukseen, jossa alemmat tasot, eli nykyiset palkansaajat, toimivat maksa
      Maailman menoa
      68
      2682
    6. En koskaan tule sinulle tätä kertomaan

      Kun kirjoitin sinulle viimeisintä viestiä, huomasin kyynelten valuvan poskiani pitkin.
      Ikävä
      61
      2182
    7. Saatoin tehdä elämäni isoimman virheen

      Otsikko kertoo kaiken. Miksei kaikki voi olla yksinkertaisempaa?
      Ikävä
      133
      1652
    8. odotatko vielä viestiä minulta...

      Mies...? En tiedä mitä sanoa 😔 auta vähän naista ja tule enemmän vastaan
      Ikävä
      133
      1550
    9. Joroinen räjähdys

      Ja siellä räjähti sähköpakettiauto,joka teki suuret tuhot.
      Hybridi- ja sähköautot
      48
      1463
    10. Kova ikävä parittelukumppania täällä korvessa

      Mutta muuten kyllä on rauhallista.
      Ikävä
      34
      1318
    Aihe