näkö

minulla on erittäin huono näkö
4251
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Mulla on älyttömän hyvä näkö, visus 1.6 molemmissa silmissä :) Ja ei mitään korjauksia, wuhuu.

Äänestä

itsellänihän ei ole huono näkö

Äänestä

Ja muistikin sulla varmaan pätkii ja sä olet aina masentunut ja aina yksin ja sitä sun tätä.
Hankkiudu hoitoon.
Ei tällä kirjottelu paranna sua, päinvastoin.

Äänestä

Minulla on karmeen huono näkö:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jk kirjoitti:

minulla on erittäin huono näkö

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu