Minulla on asiakirja jota ei enää ole olemassa.Aina kun avaa OOO:n alkaa asiakirjan palautus.Joka luonnollisesti aina epäonnistuu.Pisemmän päälle vähän ruvennut ärsyttämään.Olen koittanut katsoa työkalut>asetukset mutten ole löytänyt asiaan liittyvää.Lienenkö "sokea".Samaten ohjeesta en ole löytänyt mitään asiaan liittyvää.En ilmeisesti osaa hakea oikein.
Asiakirjan palautus?
JJ
2
790
Vastaukset
- JJ
Jostain kumman syystä asiakirjan palautustoiminto ei mene enää itsestään päälle.Erikoista.Asia siis ratkesi itsestään:D
- fundamentalist
auttoi suuresti se että kirjoitit tänne.
Jokainen firman mikrotukihenkilö tuntee ilmiön;
asiakas valittaa ja valittaa jostain ja sitten kun menee
paikan päälle ja pyytää näyttämään mikä on pielessä
"Ohoh...nythän tämä yhtäkkiä toimiikin..."
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-247435Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite986096Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1144163- 1554154
- 1631901
- 611768
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1361660- 381458
- 291428
- 451414