Tässä taitaa olla Nikon Sofia.
/www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml/miss-helsinki--kisan-kiistakapula-en-ymmarra-tata?1089732
/www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml/miss-helsinki--kisan-kiistakapula-en-ymmarra-tata?1089732
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
No Sohvihan se siinä, perä pitkällään. Kyllä noilla kiemurtelu kuvilla elää parinvuoden ajan, mutta uusia Sohveja ja Jasmineita tulee metrojuna kaupalla itiksestä (landeille huom. tarkoittaa Itäkeskusta Hesassa), niin ei tolla kauaa itteensä elätä. Lisää silikoonia ja rasvaimuja, niin nelikymppisenä on aika karseeta katteltavaa. Nikosta ja Sohvista tulee Matin ja Mervin manttelinperijät, jee.
Niko N haukku tänään Ninon ihmis hirviöksi. Milläköhän perusteella Niko N llä on varaa sanoa toisia Ihmis hirviöiksi? Ninolla vaikka on hintti on sentään ammatti.
Just näin. Nämä Botox-pimut eivät osaa ajatella seuraavaa peiliä pitemmälle. Kaiken paskan minkä itteensä ja ennenkaikkea naamatauluunsa työntää myöhemmin tulee näkymään hirviö-lookina. No pääseepähän vielä Lordin bändiin, eikä tarvitse edes naamaria.
Tuleepa mieleen Dorian Greyn muotokuva-kirja/leffa.
Luuleeko tämä tavis Niko, että pystyy pitämään tätä Sohvia pitkääkin. Niko on eka porras kun likka mielii julkisuutta, näin vaatimattomasta julkishemmosta kuin Niko ei pitkänpäälle tyrkky-Sohville riitä. Nytkin jo kelaa kaupunginmestoista uutta kainaloa, josta voi kiehnätä eteenpäin turhuuden markkinoille.... Niko on liian naiivi jos luulee jotain itsestään ja toistaisesta tyttöystävästään. Muuten, miksi Nikoa sanotaan komeaksi ?
Näin Sohvi-tädin kaupungin yössä perjantaina, siellähän se kuti kuin kala vedessä, ei ollut Nikoa ikävä...
No, seuraavaksi tulee sitten Seiskaan itkut ja erot ja julkisuus. Seuraavalla viikolla kumpikin tilittää eron syitä ja kolmannella viikolla molemmat löytäneet taas uuden elämänsä rakkauden jne. Tämä näyttää riittävän ihmisille vuodesta toiseen "julkkiksesta" toiseen loputtomasti. Kyllä ovat typeriä, niin ihmiset jotka ostavat näitä julkkisjuoruilla täytettyjä lehtiä,ohjelmia yms. sekä nämä pieni piiri pyörii julkkistyrkyt.
Eikös näin käy myös meille taviksille
Niko on liian köyhä,työtön ja naiivi jos luulee,että Sohville riittää pitemmänpäälle tälläinen show-hunksi. Miksi noin kaunis likka viittis elää jonkun tyrkky-köyhän/työttömän arkea, kun mahdollisuus olisi päästä parempiin piireihin ja helpon fyrkan luokse?
Oi,oi Niko-parka. liian korkealta nuolaisit ja suru tulee vielä puseroon. Ihan hyvä, että välillä itsekin saat maistaa miltä tuntuu, niin monta tyttöä olet julmasti jättänyt. Mieli on vain aina tehnyt enemmän kun rahkeet riittäisi.
http://www.mtv3.fi/missit/uutiset.shtml/miss-helsinki--kisan-kiistakapula-en-ymmarra-tata?1089732
Vai että oikein missi... Enpä ois uskonu nikoa noin pinnalliseks.
menee Hunkseihin tanssijaksi niinkuin Niko, niin ei voi olla muuta kuin pinnallinen ihminen. Niko Sohvi seuraa "edellään kulkevia" Eskoa Martinaa. Kunhan eivät alkaisi nuokin lapsia vielä vääntämään...
Enkä edelleenkään ymmärrä, että ketkä yleensäkään halusivat tämän tylsän Nikon jäävän taloon, kun samaan aikaan oli tarjolla viihdyttäviäkin kilpailijoita???
Naurettava tämä Hunksi niko, vittu vetäis biipoikaa peppuun neljästi ja lähtis kotiinsa. perkele!
Sofia toloon niin saadaan taas eräille naisille kateutta. Nyt talossa ei ole oikein Kätlin cheryll tyylistä naista.
Tai sitten Maria takasin.