Lena Meriläinen

teatterivieras

Iltalehden mannekiini. Joka viikko lehdessä tekarit heiluen. Eikö sitä suuta voisi hiukan soukentaa, ettei ihan nielurisat näy, vaikka turpaa olisikin juuri hammaslääkärillä päivitetty?
Ulkonäkö-asiat ovat makuasioita, sen tiedän, mutta ilmaisen mielipiteenäni, että en pidä eukosta, joka on aina esittelemässä "sulojaan" ja nyt on kuulemma joku nuorimieskin tunkenut kylkeen. On sillä fiksulla aviomiehellä kestämistä. Perään näyttelijän kykyjä, turpa saa olla vaikka millainen, jos tulee tulosta, mutta tuo on aina vaan tuota samaa virnistystä.

6

1173

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • On joo

      vähän huvittavaa, olis sitten minkä ikäinen tahansa;) mut jostainhan ne jutut on revittävä, että oikein jahataan;)

    • galeg

      Ymmärrän kiukkuisuutesi mediaa kohtaan.en olisi vastannut tähän muuten ,mutta textisi on aivan loistavaa.
      Kuin beethovenin 9 simbhonia olisi sanoitettu.

    • onneks mä oon paras

      Niin ja mieti kun on vielä sellasia ihmisiä jotka ei edes virnistä vaan niillä on sellanen kestoirvistys. On se karmeeta.

    • sivustaseuraaja.

      Onko aviomies, Ylen Olli Tola joku aisankannattaja eli hyväksyykö edelleen Lenan muut miesseikkailut ja ennen kaikkea hänen heikkoutensa nuoret miehet? Lena on vuosien ajan tilittänyt eri lehdissä sitä miten petti usein miestään nuorten kundien kanssa, kun kaipasi ikänsä ja ulkonäkönsä hyväksymistä ja suosiota.

      Miksi Lena tilittää noita asioita usein ja julkisuudessa? Tuntuu, että hänellä on edelleen se tarve eli halu olla nuorten miesten kanssa. Okei, Lena on ikäisekseen hyvännäköinen enkä usko monenkaan pari-kolmekymppisen miehen vastustavan aloitettaan, mutta silti. Eikö häntä mietitytä yhtään mitä aviomies ajattelee? Vai hyvöksyykö miehenäs tosiaan kaiken? Ehkä seksipuoli ei sitten kotona pelaa...

    • 343434yrjötuleebulimia

      Sillä alko viiraa kun jätti ekan aviomiehensä ja samalla oman pienen lapsensa: syömishäiriöt on aina psyykkisiä häiriöitä. Häiriö-sana lienee melko lievä kohdallaan.

      Voi kun akan polvet ja lonkat vaan kestäis. Kun viiraa ja hoitaa sitä pakkoliikunnalla ja leikkauksilla, tekareilla, kiristyksillä ... Vahus mikä vanhus.

      Kauheet korkkarit. Jumaliste, noita-akka. HUOOOH ! Huutonaurua !
      Eikö se tajua ???
      Näyttelijä näyttelee - siis paikkojaan, kaikille jotka haluaa ...

      • Ällöttävää

        Olli on todellakin aisankannattaja.Nolaa itsensä täysin ,kun ei ymmärrä lähteä suhteesta.Leena on aivan tavallisen näköinen nainen,julkisuudessa roikkuessaan ilmeisesti saanut seuralaisia,jos olisi tavallinen virkanainen,eipä taitaisi paljon miehiä kiinnostaa.Ulkomuoto aivan tusinatavaraa.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      368
      12349
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      256
      5403
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      215
      3937
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      197
      2613
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      15
      1982
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      19
      1824
    7. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      167
      900
    8. Martina Aitolehti

      Instagramissa pomppas esille Martinan kumipallot. Ihan säikähin. Ja tää on Martina-ketju!
      Kotimaiset julkkisjuorut
      271
      852
    9. No kolahtaako kukaan

      Samalla tavalla kuin mä? Harmi kun et uskaltanut kohdata. Ehkä me löydetään jotkut muut jotka voi olla konkreettisempiak
      Ikävä
      74
      772
    10. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      59
      726
    Aihe