Iltalehden mannekiini. Joka viikko lehdessä tekarit heiluen. Eikö sitä suuta voisi hiukan soukentaa, ettei ihan nielurisat näy, vaikka turpaa olisikin juuri hammaslääkärillä päivitetty?
Ulkonäkö-asiat ovat makuasioita, sen tiedän, mutta ilmaisen mielipiteenäni, että en pidä eukosta, joka on aina esittelemässä "sulojaan" ja nyt on kuulemma joku nuorimieskin tunkenut kylkeen. On sillä fiksulla aviomiehellä kestämistä. Perään näyttelijän kykyjä, turpa saa olla vaikka millainen, jos tulee tulosta, mutta tuo on aina vaan tuota samaa virnistystä.
Lena Meriläinen
6
1225
Vastaukset
- On joo
vähän huvittavaa, olis sitten minkä ikäinen tahansa;) mut jostainhan ne jutut on revittävä, että oikein jahataan;)
- galeg
Ymmärrän kiukkuisuutesi mediaa kohtaan.en olisi vastannut tähän muuten ,mutta textisi on aivan loistavaa.
Kuin beethovenin 9 simbhonia olisi sanoitettu. - onneks mä oon paras
Niin ja mieti kun on vielä sellasia ihmisiä jotka ei edes virnistä vaan niillä on sellanen kestoirvistys. On se karmeeta.
- sivustaseuraaja.
Onko aviomies, Ylen Olli Tola joku aisankannattaja eli hyväksyykö edelleen Lenan muut miesseikkailut ja ennen kaikkea hänen heikkoutensa nuoret miehet? Lena on vuosien ajan tilittänyt eri lehdissä sitä miten petti usein miestään nuorten kundien kanssa, kun kaipasi ikänsä ja ulkonäkönsä hyväksymistä ja suosiota.
Miksi Lena tilittää noita asioita usein ja julkisuudessa? Tuntuu, että hänellä on edelleen se tarve eli halu olla nuorten miesten kanssa. Okei, Lena on ikäisekseen hyvännäköinen enkä usko monenkaan pari-kolmekymppisen miehen vastustavan aloitettaan, mutta silti. Eikö häntä mietitytä yhtään mitä aviomies ajattelee? Vai hyvöksyykö miehenäs tosiaan kaiken? Ehkä seksipuoli ei sitten kotona pelaa... - 343434yrjötuleebulimia
Sillä alko viiraa kun jätti ekan aviomiehensä ja samalla oman pienen lapsensa: syömishäiriöt on aina psyykkisiä häiriöitä. Häiriö-sana lienee melko lievä kohdallaan.
Voi kun akan polvet ja lonkat vaan kestäis. Kun viiraa ja hoitaa sitä pakkoliikunnalla ja leikkauksilla, tekareilla, kiristyksillä ... Vahus mikä vanhus.
Kauheet korkkarit. Jumaliste, noita-akka. HUOOOH ! Huutonaurua !
Eikö se tajua ???
Näyttelijä näyttelee - siis paikkojaan, kaikille jotka haluaa ...- Ällöttävää
Olli on todellakin aisankannattaja.Nolaa itsensä täysin ,kun ei ymmärrä lähteä suhteesta.Leena on aivan tavallisen näköinen nainen,julkisuudessa roikkuessaan ilmeisesti saanut seuralaisia,jos olisi tavallinen virkanainen,eipä taitaisi paljon miehiä kiinnostaa.Ulkomuoto aivan tusinatavaraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks595633Haluat nainen torjua minut
Yhä uudelleen ja uudelleen. Huomaan sen. Ymmärrän miksi, mutta silti se sattuu. Eihän minulla ole muuta kuin haaveet si1064561Miksei asevelvollisuuden kuluja lasketa Nato-menoihin?
Koskela (vas) kysyy aiheellisesti, että kun kerran palkka-armejaan perustuvat maat laskevat kysesestä toiminnasta aiheut813723Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää663402Persuja tuntuu kiinnostavan vain muiden rahat
En muista kenenkään muun olleen huolissaan yhtä paljon muiden rahoista kuin persujen. Mistähän se kertoo?1033375Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.103110- 1122878
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642327Antti Lindtman heikko johtaja - ei valtiomiesainesta lainkaan
kyllä se eilen taas nähtiin. Ei pystynyt Antti vastaamaan edes toimittajan yhteen yksinkertaiseen kysymykseen - juu tai1332312Farmi Suomi: Kirsi Salo syyttää koulukiusaajiksi - Jucci Hellström lataa napakasti
Mitäs mieltä olet Kirsi Salon koulukiusaamiskommentista? Farmi Suomi -kisassa väki vähenee ja kisa kovenee. Peliliikkeit341931