Iltalehden mannekiini. Joka viikko lehdessä tekarit heiluen. Eikö sitä suuta voisi hiukan soukentaa, ettei ihan nielurisat näy, vaikka turpaa olisikin juuri hammaslääkärillä päivitetty?
Ulkonäkö-asiat ovat makuasioita, sen tiedän, mutta ilmaisen mielipiteenäni, että en pidä eukosta, joka on aina esittelemässä "sulojaan" ja nyt on kuulemma joku nuorimieskin tunkenut kylkeen. On sillä fiksulla aviomiehellä kestämistä. Perään näyttelijän kykyjä, turpa saa olla vaikka millainen, jos tulee tulosta, mutta tuo on aina vaan tuota samaa virnistystä.
Lena Meriläinen
6
1144
Vastaukset
- On joo
vähän huvittavaa, olis sitten minkä ikäinen tahansa;) mut jostainhan ne jutut on revittävä, että oikein jahataan;)
- galeg
Ymmärrän kiukkuisuutesi mediaa kohtaan.en olisi vastannut tähän muuten ,mutta textisi on aivan loistavaa.
Kuin beethovenin 9 simbhonia olisi sanoitettu. - onneks mä oon paras
Niin ja mieti kun on vielä sellasia ihmisiä jotka ei edes virnistä vaan niillä on sellanen kestoirvistys. On se karmeeta.
- sivustaseuraaja.
Onko aviomies, Ylen Olli Tola joku aisankannattaja eli hyväksyykö edelleen Lenan muut miesseikkailut ja ennen kaikkea hänen heikkoutensa nuoret miehet? Lena on vuosien ajan tilittänyt eri lehdissä sitä miten petti usein miestään nuorten kundien kanssa, kun kaipasi ikänsä ja ulkonäkönsä hyväksymistä ja suosiota.
Miksi Lena tilittää noita asioita usein ja julkisuudessa? Tuntuu, että hänellä on edelleen se tarve eli halu olla nuorten miesten kanssa. Okei, Lena on ikäisekseen hyvännäköinen enkä usko monenkaan pari-kolmekymppisen miehen vastustavan aloitettaan, mutta silti. Eikö häntä mietitytä yhtään mitä aviomies ajattelee? Vai hyvöksyykö miehenäs tosiaan kaiken? Ehkä seksipuoli ei sitten kotona pelaa... - 343434yrjötuleebulimia
Sillä alko viiraa kun jätti ekan aviomiehensä ja samalla oman pienen lapsensa: syömishäiriöt on aina psyykkisiä häiriöitä. Häiriö-sana lienee melko lievä kohdallaan.
Voi kun akan polvet ja lonkat vaan kestäis. Kun viiraa ja hoitaa sitä pakkoliikunnalla ja leikkauksilla, tekareilla, kiristyksillä ... Vahus mikä vanhus.
Kauheet korkkarit. Jumaliste, noita-akka. HUOOOH ! Huutonaurua !
Eikö se tajua ???
Näyttelijä näyttelee - siis paikkojaan, kaikille jotka haluaa ...- Ällöttävää
Olli on todellakin aisankannattaja.Nolaa itsensä täysin ,kun ei ymmärrä lähteä suhteesta.Leena on aivan tavallisen näköinen nainen,julkisuudessa roikkuessaan ilmeisesti saanut seuralaisia,jos olisi tavallinen virkanainen,eipä taitaisi paljon miehiä kiinnostaa.Ulkomuoto aivan tusinatavaraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas nuoren kuolema
Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭1998161Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.54313Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät
Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa1043811"Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"
Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin1353694Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä
Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma892981Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni1562636Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa
Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.492502- 1502173
- 731645
Miksi suorittamisesta tulee
Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a661461