Iltalehden mannekiini. Joka viikko lehdessä tekarit heiluen. Eikö sitä suuta voisi hiukan soukentaa, ettei ihan nielurisat näy, vaikka turpaa olisikin juuri hammaslääkärillä päivitetty?
Ulkonäkö-asiat ovat makuasioita, sen tiedän, mutta ilmaisen mielipiteenäni, että en pidä eukosta, joka on aina esittelemässä "sulojaan" ja nyt on kuulemma joku nuorimieskin tunkenut kylkeen. On sillä fiksulla aviomiehellä kestämistä. Perään näyttelijän kykyjä, turpa saa olla vaikka millainen, jos tulee tulosta, mutta tuo on aina vaan tuota samaa virnistystä.
Lena Meriläinen
6
1153
Vastaukset
- On joo
vähän huvittavaa, olis sitten minkä ikäinen tahansa;) mut jostainhan ne jutut on revittävä, että oikein jahataan;)
- galeg
Ymmärrän kiukkuisuutesi mediaa kohtaan.en olisi vastannut tähän muuten ,mutta textisi on aivan loistavaa.
Kuin beethovenin 9 simbhonia olisi sanoitettu. - onneks mä oon paras
Niin ja mieti kun on vielä sellasia ihmisiä jotka ei edes virnistä vaan niillä on sellanen kestoirvistys. On se karmeeta.
- sivustaseuraaja.
Onko aviomies, Ylen Olli Tola joku aisankannattaja eli hyväksyykö edelleen Lenan muut miesseikkailut ja ennen kaikkea hänen heikkoutensa nuoret miehet? Lena on vuosien ajan tilittänyt eri lehdissä sitä miten petti usein miestään nuorten kundien kanssa, kun kaipasi ikänsä ja ulkonäkönsä hyväksymistä ja suosiota.
Miksi Lena tilittää noita asioita usein ja julkisuudessa? Tuntuu, että hänellä on edelleen se tarve eli halu olla nuorten miesten kanssa. Okei, Lena on ikäisekseen hyvännäköinen enkä usko monenkaan pari-kolmekymppisen miehen vastustavan aloitettaan, mutta silti. Eikö häntä mietitytä yhtään mitä aviomies ajattelee? Vai hyvöksyykö miehenäs tosiaan kaiken? Ehkä seksipuoli ei sitten kotona pelaa... - 343434yrjötuleebulimia
Sillä alko viiraa kun jätti ekan aviomiehensä ja samalla oman pienen lapsensa: syömishäiriöt on aina psyykkisiä häiriöitä. Häiriö-sana lienee melko lievä kohdallaan.
Voi kun akan polvet ja lonkat vaan kestäis. Kun viiraa ja hoitaa sitä pakkoliikunnalla ja leikkauksilla, tekareilla, kiristyksillä ... Vahus mikä vanhus.
Kauheet korkkarit. Jumaliste, noita-akka. HUOOOH ! Huutonaurua !
Eikö se tajua ???
Näyttelijä näyttelee - siis paikkojaan, kaikille jotka haluaa ...- Ällöttävää
Olli on todellakin aisankannattaja.Nolaa itsensä täysin ,kun ei ymmärrä lähteä suhteesta.Leena on aivan tavallisen näköinen nainen,julkisuudessa roikkuessaan ilmeisesti saanut seuralaisia,jos olisi tavallinen virkanainen,eipä taitaisi paljon miehiä kiinnostaa.Ulkomuoto aivan tusinatavaraa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1826475Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto835355Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost143735Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1223365Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT1892757Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat742335Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku12088Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val441679Sinä et halunnut sitoutua
Samalla tavalla kyin minä ja koen vihdoinkin että se on ihan ok. Sitoutuminen merkitsi meille erilaisia asioita, eikä ne191616- 981336