M Kärsämän sivut alhaalla

http://www.financia4us.com/

oliskohan viran omais rikolliset sulkeneet sivut? = )
6650
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pisnes vaan on niin kannattavaa, että ei ole rahaa maksaa 30e vuosimaksua...

Äänestä

kiertelemään Euroopan maita Wizzairin ja Ryanairin lennoilla salkkujen kanssa. Nähty on.

Äänestä
  • Mitähän lie Masalla salkuissa? Liekö GPP:n ja Wincapitan muhevia tuottoja?

    Äänestä

Ei näytä aukeavan - ei sitten millään.

Äänestä

Taitaa kärsämasan piznekset olla hieman vastatuulessa, kun on mennyt nettisivukin myyntiin.

Heko heko

Äänestä
  • Jos se olisi niin osa jäis voitolle
    Mutta kun pohjan tarjoava vie joka kaupasta 2-5% niin äkkiä pääoma syöty.
    Mutta ainhan voi yrittää, kuuluisa kolumbuskin joutuu pitämään mainoksia sivuillaan kun ei saa valuuttakauppaansa kannattamaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mikko pa kirjoitti:

http://www.financia4us.com/

oliskohan viran omais rikolliset sulkeneet sivut? = )

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu