Kuurojen liiton kortit

Kun niitä erehtyy maksaan kerran hyvää hyvyyttään niin ne lähettää sen kortin ja laskun sitten joka kuukausi.

Hirveän hyvä fiilis tule tuommoisesta rahastuksesta.
2692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mikä hiivatin hyvä fiilis? luuli solevan päinvastoin. Vai oliko se vitsi. Onko niitä muka pakko maksaa kun ei oo tilannutkaan? Mulle on tullut muilta puljuilta. maksu on vapaaehtoinen.

Äänestä
  • Ei tarttemaksaa joo ei. Mutta se ratsastaa fiiliksellä koko juttu. Tartte tuolleen spammata. Oisivat vaan jatkaneet normaaliin tahtiin tommosen sijaan. Vitun idiootit!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pettynythyvyteen kirjoitti:

Kun niitä erehtyy maksaan kerran hyvää hyvyyttään niin ne lähettää sen kortin ja laskun sitten joka kuukausi.

Hirveän hyvä fiilis tule tuommoisesta rahastuksesta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu