miten noi kehtaa

käydä kakalla toisten nähen,en kyllä menis taloon sen takia,kyllä vessa rauha sentään pitää olla
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

varmaan yhtäk'ään katsojaa ellei talossa ois vessa- ja suihkukameroita. Ja voihan ne sammuttaa valot paskomisen ajaksi ja laulaa samalla tavalla kuin Devin Townsend kappaleessaan Wrong side, ettei kiusalliset äänet kuuluis mikrofoniin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakkia! kirjoitti:

käydä kakalla toisten nähen,en kyllä menis taloon sen takia,kyllä vessa rauha sentään pitää olla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu