Tarkoitus olisi pyrähtää Panamassa ensi tammikuussa. Onko kellään tietoa miten selvitä mahd halvalla Miamista Panama Cityyn ja takaisin? 300 näyttäisi lennot olevan tällä hetkellä. Lentääkö Miamista edullisemmin muualle Panamaan?
Vastaukset 4
- Perdone
siinä se on. Ilmaiseksi kun mitään ei saa. Ei ole minulla tiedossa juuri tuon halvempia menetelmiä ja pääkaupunki se on laskupaikka, jos ei mene johonkin toiseen valtioon ja sieltä bussilla. Ei sekään niin kurja vaihtoehto ole. Antaa paljon muutamassa vuorokaudessa.
- Talvella Panamaan
Meinaat varmaan toisella valtiolla Costa Ricaa tai Columbiaa?? Sitä kauttako pennejä säästäisi? Täytyypä tsekata. Kovaa kiirettä ei ole ja tuollainen Costa rican läpileikkauskin kuulostaa houkuttelevalta.
- PLKIUJYH
Talvella Panamaan kirjoitti:
Meinaat varmaan toisella valtiolla Costa Ricaa tai Columbiaa?? Sitä kauttako pennejä säästäisi? Täytyypä tsekata. Kovaa kiirettä ei ole ja tuollainen Costa rican läpileikkauskin kuulostaa houkuttelevalta.
San Josesta (CR) yöbussi Panama citiin on oli toissa talvena 25 usd,nyt hinnat nousseet.Matka kestää jotain 15h riippuen rajamuodollisuuksista....
http://www.ticabus.com/ing_rutas_horarios_panama.html
- RMS1
Miamista ei näyttäisi olevan kovin halpoja lentoja Panamaan, mutta
Fort Lauderdale kansainväliseltä kentältä on halpoja lentoja. Spirit lentää halvalla (Airbus koneet) . https://www.spirit.com/Default.aspx Tosin lentoajat on hieman ikäviä.
Miamista ei ole paha matka Fort Lauderdaleen autolla tai bussilla (tai junalla).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1661805Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1541330Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset221975- 71887
- 55806
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63757- 46755
- 89721
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200667Martinan alamäki jatkuu
Surkeasti menee ... https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/f899cee6-e216-4bd1-be3e-c61f68e67a4c ”Surkeasti kulkee”149623