halpoja kankaista vaatteisiin

Tykkään hirveesti tehdä käsitöitä ja mietin et olis kiva tehdä itteelleen ja muillekin vaatteita.
Onkohan olemassa mitään nettiliikettä jossa olis halpoja kamkaita, esim jotain jämäpaloja tai vastaavia.
3241
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on jäännöspaloista koreja,joista löytää erilaisia kankaita erilaisiin tarkoituksiin ja edullisesti.

Äänestä

Kierrän aina kirppiksillä verhorekit. Löytyy usein samettia ja laadukkaita puuvillakankaita. Suosittelen! Edullinen nettikangaskauppa, johon olen tykästynyt on www.piskuinen.fi. Heiltä löytyy kangasvalikosta myös palakankaita ja vaihtuvuus on niissä aika nopeaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuuskismuuhkis kirjoitti:

Tykkään hirveesti tehdä käsitöitä ja mietin et olis kiva tehdä itteelleen ja muillekin vaatteita.
Onkohan olemassa mitään nettiliikettä jossa olis halpoja kamkaita, esim jotain jämäpaloja tai vastaavia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu