Nuorempaa miestä II

Naisjohtaja

Olin käveleskellyt jo tovin ja nauttinut pari siideriä terassilla kun päätin lähteä takaisin kotiin.

Pääsin kotiin ja vilkaisin autotalliin, mieheni oli jo lähtenyt. Sain olla rauhassa. Laitoin saunan päälle ja ajattelin nauttia viini- illan omassa rauhassa.

Olin jo alasti kun ovikello soi. Nopeasti heitin pyyhkeen päälle ja suunnistin ovelle. Naapurin mies vilkaisi koko vartaloni, joka oli peitettynä ainoastaan pienellä pyyhkeellä.

"Moi. Sitä moottorisahaa tulin hakemaan... tarvitsisin..." Mies ei oikein pystynyt keskittymään katsellessaan mua.
"Moi moi. Käydään katsomassa varastosta, mieheni ei ole nyt juuri kotosalla, lähti mökille. Mennään täältä sisäkautta, kun mulla on niin vähän päällä."

Mies riisui sandaalinsa ja lähti seuraamaan perässäni. Juteltiin niitä näitä kävellessä ja miehen puhe takelteli jonkinverran.
"Vaimo lähti kanssa laivalle ja ajattelin tehdä luvatut työt pihalla. Mulla on kyllä grilli kuumana jos haluat liittyä seuraan..."

Sanoin harkitsevani ja hymyilin takaisin. Avasin oven varastoon, joka oli pilkkopimeä. Tunsin miehen aivan takanani ja oloni oli jännittynyt.
Puolipukeisena naapurinmiehen kanssa pimeässä...

Naapuri löysi katkaisimen ja sahan. Saatoin miehen ovelle ja sanoin palaavani asiaan saunan jälkeen. Annoin miehelle varaston avaimen, hän voisi jättää sahan myöhemmin sinne.

Pääsin saunaan rentoutumaan ja loikoilin mukavilla lauteilla ja ikkunasta kuului moottorisahan ääntä. Raotin ikkunaa ja katselin naapurin voimakasta vartaloa miehen poikkoessa puita ja oksia.

Sormeni eteni pakonomaisesti aralle pimpille. Olin todellakin saanut tarpeeksi seksiä päivän aikana.

Ilta meni väsyneenä ja viinipullokin jäi avaamatta. Aamulla kello herätti seitsemältä ja väsyneenä nousin kahvinkeittimen äärelle.

Kahvinkeittimen poristessa etsin sopivia työvaatteita ja aloin meikkaamaan. Puin ylleni mustat stay- upit, stringit ja push- upit korostamaan naisellisia rintojani. Istuin meikkipöydän äärellä viimeistellen meikkiä kun sivusilmällä näin naapurin tuovan sahaa varastonovelle.

Miehellä oli puku päällä ja salkku kädessä. En ollut ikinä kysynyt mitä mies teki työkseen. Heitin nopeasti valkoisen kauluspaidan peittämään yläosaani ja vähän alapäätäni ja kiirehdin varastonovelle keittiön ohi.

"Maistuisiko kahvi?", kysyin mieheltä.
"No, voisinhan minä yhden kupillisen."
"Anteeksi pukeutumiseni, mutta olen lähdössä töihin myös."
"Ei se mitään, hyvältähän rouva näyttää..."

Kävi ilmi, että mies kauppasi laadukkaita italialaisia työkenkiä niin miehille kuin naisillekin. Sovimme, että hän käy autollaan hakemassa parit näytille.

Avasin ulko- oven ja mies tuli perässäni makuuhuoneeseen, jossa mulla oli parit työkengät ja kysyin mielipidettä niistä.

Mies katseli kenkiäni ja niiden kulumista ja pyysi istumaan sängylle. Heikki sovitti jalkaani mustia kenkiä, jotka näyttivät todella hyviltä. Hän istuutui sängylle mun noustessa ylös ja kävellessäni mies seurasi liikkeitäni.

Näin peilin kautta kun Heikki vilkuili peppuani ja siirsi kaluaan parempaan asentoon housuissaan. En ollut vieläkään ehtinyt pukea enempää päälle.
Kokeilin toistakin paria pyllistäen miehen suuntaan kumartuessani jalkoihini. Stringien naru ei varmaan peittänyt paljasta pilluani, joka näkyi hoikkien reisieni välissä.

"Voinko mä auttaa?", Heikki kysyi ja tuli eteeni polvelleen. Otin tukea miehen olkapäästä kun jalkaani sovitettiin kenkää. Käsi piti nilkastani ja pohkeestani hellästi.

Kostuin silmänräpäyksessä miehen kosketuksista. Miehen käsi jatkoi polvitaipeen yli reidelle ja pakaroille. Otin miehen päästä kiinni toisenkin käden löytäessä pakarani. Kädet puristelivat kiinteitä pakaroitani kasvojen hautautuessa haaroväliini.

Heikki raotti stringejä ja kieli lipaisi hellästi klittaani. Huokaisin raskaasti kielen vedellessä pitkiä hitaita vetoja alapäässäni. Mies veti pikkuhousut alas ja pois jaloista.

Mut kaadettiin sängylle ja mies alkoi riisua paitaani avaten nappeja. Naapuri tuli päälleni ja hieroi kankeaan pimppaani vasten samalla ottaen tissiäni ulos rintsikoista. Puristelin miehen pakaroja housujen läpi hänen imiessään tissiäni hellästi rintsikoita raottamalla.

Mies nosti rintsikat rintojen yli ja nuoli halukkaasti molempia nännejä puristellen niitä.

Heikki nousi ylös ja riisui vaatteensa katsellen mua kokoajan. Hymyilin miehelle kun mahtava elin ponnahti boxereista ulos. Mies otti rintsikkani ja paidan pois jättäen ainoastaan stay- upit ja korkkarit jalkaani.

Heikki tuli sängylle selälleen ja käänsi mua 69iin päälleen. Otin mulkun suuhuni ja imin koko vartta ottaen kalun kurkkuuni asti. Naapuri painoi lantiotani alemmas pakaroista ja nuoli kiihkeästi paljasta pilluani välillä imien klittaa.

Käännyin miehen päällä malttamattomana ja kampesin itseni ratsastusasentoon. Hieroin märkää pilluani miestä vasten ja nuolin miehen nänniä.

Mies liikahteli allani odottaen pääsevänsä sisääni. Naapurin kalu painui märkään hunajaiseen pilluuni kuin salama kirkkaalta taivaalta, odottamatta.

Olin Heikissä kiinni miehen puristellessa pakaroitani ja työntyessä minuun koko mitallaan. Imin miehen kaulaa ja korvannipukkaa. Klittani hieroi miehen karvoitusta vasten.

Levitin jalkojani äärimmilleen miehen kosketellessa anustani ja kouriessa pakaroitani. Kulli oli syvällä sisälläni.

"Tee mitä haluat...mä räjähdän pian...sulla on ihana kyrpääähhhh!", huohotin naapurin korvaan.

Heikki käänsi mut selälleni ja tuli vielä syvemmälle sisääni taittaen jalkani melkein pääni viereen. Miehen sormi painui pari senttiä anukseeni.
"Voi luoja...nai mua...mä kuolen sun alle...nai mua..just noin...älä vain lopeta...sun sormi..."

Huusin orgasmin kourissa armoa miehen täyttäessä molemmat reikäni. Värisin ja kouristelin miehen irtaantuessa ja tuodessa kullinsa huulieni väliin.

Märkä kyrpä maistui mun nesteille ja spermalle. Nielin valtavan määrän spermaa ja katsoin miestä silmiin kiihottuneena.

Makoilimme ja kävimme suihkussa puhdistautumassa.
Naapuri pesi mut hellästi saippualla ja aloin jo uudelleen kostua miehen hellistä käsistä.
"Sä maistuit hyvälle.", mies sanoi lähtiessään.


jatkuu...

4

21631

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ville Vallaton

      Kiitos loistavasta tarinasta.

      Onneksi pian pääsee kotiin. ;-P

      Hyvää wappua kaikille!

    • ---

      Niin hyvää..ettei sanotuksi saa..! Jatka ihmeessä.. ;)

    • sporty

      Aika upea tarina... kiinostaisiko Johtajaa toteuttaa ihan livenä...;)

    • Esimiesladylle

      Todella kuumia tarinoita, pääsispä joskus työhaastatteluun vilkuilemaan hameesi alle...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7086
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      107
      6156
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5185
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3457
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe