Olin tässä eräänä kauniina kesäpäivänä anoppilassa kylässä ja iski ihan älytön paskahätä päälle kesken kahvittelun. Siinä mietin että miten lähtisin "arvokkaalla" tavalla, kunnes minulta pääsi vetelä pieru eli pierun mukana lörähti paskat housuun.
Sanoin muina miehinä: Anopin kahvi oli kyllä liian laihaa, kun vaimolta tuli jo paskat housuun
Kahvilla
15
7867
Vastaukset
- aha
no kylläpäs olit sitten nokkela!
- ihmettelen...
onkos tää rautanyrkki joku pelle vai huumehörhö,vai muuten vaan luulee olevansa vitsinikkari.ei noi sen vitsit joita on kirjotellut joka paikkaan todellekaan ole mitään vitsejä,vaan täyttä paskaa ja omasta päästä vielä.vai ootko joku häirikkö????lopettaa voisit,kiitos!!!
- on se..
Patarautanyrkki, puujalkavitsien kertoja ja ruskeanreiänritari. Heebo sählää joka palstalla, voisko tän huumehörhön (eliminoida) poistaa Suomi24 sivuilta?
- *RAUTANYRKKI*
on se.. kirjoitti:
Patarautanyrkki, puujalkavitsien kertoja ja ruskeanreiänritari. Heebo sählää joka palstalla, voisko tän huumehörhön (eliminoida) poistaa Suomi24 sivuilta?
Ihan teidän iloksenne näitä "hyviä" juttuja väsään...kjäh kjäh
- vitsin kertoja
*RAUTANYRKKI* kirjoitti:
Ihan teidän iloksenne näitä "hyviä" juttuja väsään...kjäh kjäh
No hoh..hoh.. E.E.V.K
- sdas
vitsin kertoja kirjoitti:
No hoh..hoh.. E.E.V.K
Esinahka Edestä Vi*un Kireällä?
- jopi
haista sinä paska, toi oli sika hyvä vitsi. Jos et sitä ymmärrä lähe kulukeen.
- niinpä
olevan monella eri palstalla ja jutut aina "yhtä" hienostuneita ja kommentit tyylillä kirjoitettuja, kuten alkuperäinen juttukin....
kukin tuo itseään esiin parhaaksi kokemallaan Tyylillä.. - se on
vitsin kertoja kirjoitti:
No hoh..hoh.. E.E.V.K
ei vois v***u vähempää kiinnostaa
- kuutar
Lopeta vitsien kirjoittaminen et tuota kenellekään mitään hyvää. Jos itse olet idiootti niin älä toisia häiritse. Tajusitko!
- *RAUTAPALLI*
Tarvitsetko vihjeitä ymmärtääksesi vitsin?
- ronkeli
Muo tuo ainakin nauratti :D
- HUH HUH
Todella hyvä!!!!tuota vois käyttää joskus sopivassa paikassa.
- Tuire
Onneksi ne paskat oli sun housussasi.
Ekalla luokalla olessani vieruskaverinani oli poika joka ei uskaltannut pyytää kesken tunnin puuseehen ja kusi housuunsa.
Silloin oli pulpetit joissa kaksi rinnan ja yhtenäinen penkki niinpä, meitä oli sitten loppupäivän kaksi joilla kusta huosuissa.Noi on laatuvitsejä by *RAUTANYRKKI*. Vaikee selittää teille vajaille miten noista vitseistä saa selvää.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos venäjällä olisi kansan valitsema presidentti, olisiko Ukrainan sotaa?
Ei varmasti olisi. Sehän on tiedossa, että raskaalla vaalivilpillä putin jatkaa pressana.2763971Riikka jytkytti naftan hinnan jo yli 2,3 euroon
Sannan aikaan esimerkiksi dieseliä selvästi kalliimpaa bensaakin sai 1,3 eurolla. https://www.is.fi/autot/art-2000011881053645Vasemmiston feministinaiset puolustavat islamia
mikä on täysin järjenvastaista, mutta eihän femakoilla paljon järkeä olekkaan, leijuvat siellä omassa kuplassaan. Myös1772636Päivän Sanna: Suomi maailman onnellisin maa
Sanna muutti Suomen maailman onnellisimmaksi maaksi. Hänen pyyteetön työnsä maailmalla tuottaa edelleen tulosta.422397- 622345
- 1541942
- 341737
- 411353
Onko jo liian "vanha" vai mitä mieltä olet? 57-v. saa raakaa tekstiä tv:ssä
The Summit Suomi tv-ohjelmassa 57-vuotiaan Maritan jaksamista kyseenalaistettiin iän takia. Onko tässä iässä jo liian "v311317- 461222