Aion demonstroida teille

ateismi-palstalla jatkuvasti. Oletan, että demonstraationi ei poistu tältä palstalta, koska vastaavat aloitukset eivät poistu em. palstaltakaan vaan saavat olla siellä päiväkausia.
5336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Pitäiskö mennä kaikki palstat läpi samalla metodilla?

Äänestä

olet taitava.

Äänestä

minä aion demonstroida ateismi-palstalla.

Äänestä
  • sinä persläpi olet tehnyt kuukausia.

    Äänestä

  • cei5 kirjoitti:

    sinä persläpi olet tehnyt kuukausia.

    en ole käynyt koko palstalla. sain tästä inspiraation.

    toivottavasti joku muukin saa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä tapahtuu kirjoitti:

ateismi-palstalla jatkuvasti. Oletan, että demonstraationi ei poistu tältä palstalta, koska vastaavat aloitukset eivät poistu em. palstaltakaan vaan saavat olla siellä päiväkausia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu