pyörävuokraamoja

Onko Puerto de la Gruzissa pyörävuokraamoja? Kulkeeko Americansin ja Puerton välillä busseja? Kauanko matka kestää?
2466
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei kyllä sattunut pyörävuokraamoja silmään pari vuotta sitten, autovuokraamoja kyllä joka nurkalla..mentiin vuokra-autolla Americasiin, kyllä sinne matkaa sai taittaa useamman tunnin..tarkkaa en muista..

Äänestä

ja matka kestää riippuen yhteydestä n.1,5 tuntia.Ottakaa sadevaattet mukaan sillä tuossa paikassa sataa joka ikinen päivä tai ainakin aamu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lattiaremontti kirjoitti:

Onko Puerto de la Gruzissa pyörävuokraamoja? Kulkeeko Americansin ja Puerton välillä busseja? Kauanko matka kestää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu