Reppureissaaja

FCLOHIKEITTO

Oon lähössä marraskuun 4 päivä malesiaan kuala lumpuriin. Oon suunnitellu olla useamman kuukauden reissussa. Käydä Thaimaassa ja mihin nyt töppöset osottavat. Jos löytyy jotain hauskaa tyyppiä voi olla kundi tai mimmi 20-26 ikä luokkaa matkaa mukaa. Oon huumorin tajunen rehellinen mies. Pistäkää viestiä jos ootte talven tai syksyn aikana lähössä samoille maisemille tai jopa samaa aikaa marraskuussa.

2

961

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Seuraa vailla

      Täällä olis parikin parikymppistä plikaa lähdössä toistamiseen siihen suuntaan. Kuva olis kiva mutta ei pakollinen :D

      • FCLOHIKEITTO

        heh klikkailkaapa plikat tota mun nimimerkkiä ni sieltä pitäs näkyä.
        milloin olisitte lähössä tai onko mitää sen kummallisempaa suunnitelmaa???
        jos haluutte pistää vähä privaatimmin ni [email protected]


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      274
      3487
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      132
      1880
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      300
      1629
    4. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      79
      1470
    5. 78
      1451
    6. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      53
      1166
    7. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      200
      1150
    8. Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?

      Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois
      Maailman menoa
      68
      1029
    9. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      1021
    10. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      1007
    Aihe