Myytävänä. ;)

kissiefan91

Makaan king size sängyllä, päiväpeitto potkittuna myttyyn jalkopäähän. Tahdon ja tarvitsen. Isoa O:ta nimittäin. Pitelen kädessäni kahta vaihtoehtoa, dildoa. Vasemassa kädessä on pinkki Jaakko, ensimmäinen dildoni, hänet hankin 18-vuotiaana. Pituutta löytyy vähän päälle kymmenen, paksuutta parin sormen verran. Jaakon hyviä puolia on pehmeät kaaret muotoilussa miinusta tulee liiasta kovuudesta. Silti hänestä on muodostunut luotto kulli. Oikeassa kädessä pitelen pehmeää taivaansinistä delfiiniä, Villeä. Se värisee todella herkästi. Pituutta löytyy päälle 15 senttiä ja paksuutta vähän enemmän kuin Jaakossa. Plussaa Villessä on koko ja pehmeys miinusta tulee huonosta muotoilusta. Nokka on liian terävä ja pieni, takaapäin penetrointi tuo haastetta.

Makaan sängyllä alasti edelleen. Pojat odottavat sivussa ja katsovat kuinka hyväilen kehoani, kuljetan käsiäni hiuksista kaulalle, alaspäin rinnoille ja vähän kokeilemaan tussuani. Nautin kahdesta taiturista, omista käsistäni, masturboimisen kuningattarista. Nämä hierovat rintojani saaden nännit samantien nöpöttämään, veren kohisemaan suonissani. Vähän lujempaa, kiitos. Vaativa käsi tarjoaa sormia suussani kostuttettavaksi, märät sormenpäät hierovat herkistynyttä nänniä välissään säälimättömästi. Vikisen, taivutan selkärankaani nostaen rintojani enemmän tyrkylle. Tunnen kosteudeni kasvavan alapäässäni, olen kiimainen narttusi. Ville katsoo minua kärsimättömästi. Saattaisin laueta ihan sormia napsauttamalla jos työntyisit minuun raa'asti voimaa käyttäen. Mutta ei, haluan sulkea kullisi rintojeni väliin, saat harrastaa työntöjäsi siinä, kiihottaen meitä molempia suurempaan kiimaan. Kullinpää osuu niin lähelle huuliani etten voi malttaa nuolaisemasta sitä. Jos se olisit sinä, murahtaisit. Ville unohtaa rintojeni olemassa olon ja työntyy syvemmälle lämpimään märkään suuhuni. Suljen silmäni hetkeksi jotta voin aistia sinua enemmän. Olet ihanan kova, annan kieleni kiertää kullisi ympärillä ja tunnen kuinka kullinpää hankaa kurkkuani. Voisit tulla pelkästään tästä. Jatkamme tovin mutta kiemurtelen allasi kärsimättömästi. Tahdon tuntea sinut jossakin muussa paikkaa. Vetäydyt suustani kiusoitellen.

Tulen päällesi istumaan, kostea vakoni imee sinut sisääni ja pillulihakset puristelevat sinua juuri kalusi juuresta kuin pelkona olisi että karkaisit altani pois. Aloitan intohimoisen ratsastuksen päälläsi, taivutan selkärankaani ja yritän juntata sinua vieläkin syvemmälle itseeni. Kädet leipovat rintojani, raapivat punaisia viivoja ihooni. Yksinäinen ratsastus ei kestä kauan, Jaakko on saanut tarpeekseen odottelusta, meidän kahden showsta. Painun vatsalleni sängylle, Ville värisee alapäässäni saaden minut kiljahtelemaan kiimaisesti. Jaakko työntyy hätäisesti suuhuni, niin syvälle kuin mahdollista. Hän tykkää nussia suutani kiihkeästi ja mahdollisimman syvälle aina. Toinen käsi avaa näppärästi liukkari pullon ja kaataa sen sisältöä selälleni ja erityisesti peppuvaolleni. Tunnen kylmän liukkarin valuvan vaossani, muutama pisara menee Villekin kullin päälle. Ensiksi yksi sormi sormettaa minua peppureikään ja pian leikkiin tulee toinenkin samalla kuin Jaakko vielä lämmittelee itseänsä suussani. Vielä kerran hän työntyy hyvin voimakkaasti suuhuni ja jättäen sen siten rauhaan. Käsi joka sormetti peppuani siirtyy sivelemään liukkaria Jaakon kovalle kullille. Hymyilen tulevalle. Nostan peppuani irti patjasta parempaan kulmaan. Levitän sormillani jo hivenen kostunutta aukkoa. Jaakon kullinpää tökkii pepun aukkoa, se tuntuu niin isolta. Huokaisen syvään kun päättäväisesti hän alkaa työntää itseänsä sisääni. Rentoutan pakaroitani jotta välttäisin suurimman kivun. Pian hän on kokonaan sisälläni. Voi luoja miten hyvältä se tuntuukaan! Aluksi Jaakko liikuttelee munaansa suolessani hiljalleen antaen minulle aikaa totutella. Mutta pian naimisen tahti kiihtyy, kosteus lisääntyy ja suolesta vetäytyminen ja takaisin tulo käy paljon vaivattomammin. Olen niin O:n porteilla, heittelen päätäni puolelta toiselle ja kiljahtelen kiimaisena molempien poikien nussiessa minua kireisiin alapään aukkoihin. Kestää pieni hetki ja lysähdän voimattomana sängylle voimakkaiden huokailujen saattamana. Pojat edelleen surisevat alapäässäni. Tunnen itseni seksikkääksi ja käytetyksi. Kierrän värinät pois päältä molemmista ja vedän yksitellen ne ulos itsestäni. Kaikki kolme joutavat pesulle, uusiin leikkeihin suihkussa.

1

7867

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nam :P Olisipa kiva olla kärpäsenä katossa kattelemassa teidän touhuja, mieluummin tietysti ihan miehenä ja mukana :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      129
      1343
    2. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      100
      861
    3. Mikä teidän jutussa on ongelmana?

      Missä meni pieleen?
      Ikävä
      75
      693
    4. 50
      587
    5. Koillis motor

      Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa
      Suomussalmi
      12
      493
    6. ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla

      Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann
      Haapavesi
      40
      474
    7. Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?

      Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m
      Suhteet
      153
      451
    8. Tehdäänkö tänään toiveista totta?

      Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..
      Ikävä
      30
      407
    9. Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä

      Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;
      Maailman menoa
      175
      384
    10. Missä näet kaivattuasi?

      Mitä teet silloin? Tuleeko pakene reaktio? Vai hellä tunne ja ere..
      Ikävä
      25
      381
    Aihe