Olen Just for Relaxition kentässä.Miten minä ehdin oikein rahdata siellä satamassa kaikki sikarilaatikot autoon? Olen yrittänyt monta kertaa mutta se tyypi tulee pysäyttämään minut ja sitten aseet laulaa...Miten pääsen tämän kentän läpi?
Apua!
Mafia Player
5434
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
mä vedin sen ihan vaan kantamalla niitä laatikoita, mutta siinä ei saa hidastella, kyllä mullakin jäi se vika laatikko kun se tyyppi tuli, mut se piti vaan taistella autoon ja sitten vaan nopeesti pakoon
Mene sen ukon luokse pyörimään, niin se käskee sinua kantamaan ne toiset ulkona olevat laatikot viereiseen halliin. Tee niin kuin hän käskee. Laatikoiden vieressä on kaksi muuta ukkoa. Mene juttelemaan niille, niin he tulevat auttamaan laatikoiden kantamisessa.
Kun laatikot on kannettu, tulee se "sikariukko" katsomaan, että homma on tehty. Mene sen jälkeen uudestaan sikarilaatikoiden ja sen miehen luokse. Tällä kertaa Tommy sanoo sille, että jollain toisilla oli tälle asiaa ja sikarimies lähtee taas pois vähäksi aikaa. Nyt sinulla on riittävästi aikaa kantaa kaikki laatikot autoon ja ajaa auto pois.
Aja auto rauhassa portille, sillä kukaan ei yritä ampua vielä. Vasta portilla paljastuu, että sinulla on väärät paperit mukana ja miehet alkavat ampumaan. Siinä vaiheessa on kuitenkin jo helpppoa ajaa karkuun.
Tässä on yks aikaa vievä tyyli:
Kun oot kantanu laatikoita ja näät että se yks tulee valittaan niin juokset karkuun. Kukaan ei nimittäin ammu sua ennenku se äijä on valittanu sulle.Eli juoksentelet vaan sitä paikkaa ympäri ja kun saat sen jäämään tarpeeks jälkeen kannat loputki laatikot ja häivyt.
Huntin neuvo kyllä oli parempi
Menee sen äijän perässä ku se menee kuselle ja teilaa sen pesismailalla siinä puun juurella,ni sit pystyt kantaan kaikki laatikot aivan rauhassa!
mee juttelee sen tyypin kaa joka vartioi niitä laatikoita ja se antaa sulle tehtävän. tee tehtävä. mee uudestaa juttelee sen tyypin kaa nii se lähtee. sun täytyy lopettaa laatikoiden lastaaminen heti kun se tyyppi tulee. sit ku se on siinä sun luona mee juttelee sen kaa uudestaan nii se lähtee.