SP2:n ongelma

Miten saisi steel panthers 2: modern battles-pelissä hiiren toimimaan samanlaista vauhtia, kuin xp:ssä. Ärsyttää kun se liikkuu niin hitaasti, että pelaamisesta ei tule mitään. Kaverilla sama ongelma, vaikka päivitetty on uusimpaan versioon. Kiitän kaikkia, jotka lähettävät vastauksia.
1261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mulla oli myös joskus sama ongelma, mutta tuon SPMBT:n kanssa. Siellä niiden sivulla oli jossakin ohje miten saa homman pelittämään. Jokin ohjelma piti hankkia. En oikeen muista kunnolla enää valitettavasti. Jos tongit tarpeeksi kauan jotain troubleshootingeja niin eiköhän ratkaisu löydy jostakin... :/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo kirjoitti:

Miten saisi steel panthers 2: modern battles-pelissä hiiren toimimaan samanlaista vauhtia, kuin xp:ssä. Ärsyttää kun se liikkuu niin hitaasti, että pelaamisesta ei tule mitään. Kaverilla sama ongelma, vaikka päivitetty on uusimpaan versioon. Kiitän kaikkia, jotka lähettävät vastauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu