Lisää oma kirjeenvaihtoilmoitukseesi. Uusi ilmainen palvelu :)
osoitteessa: http://www.verkkokauppaselain.fi/kirjeenvaihtoilmoitukset
Uusi Kirjeenvaihtopalsta
6
4395
Vastaukset 6
- ujostuttaa
Aika vähänlaisesti ilmoituksia tuolla... enkä välttämättä kyllä haluaisi suoraan johonkin nettisivulle kirjoittaa nimeäni ja kotiosoitettani...
- A--
On varmaan avattu vasta eilen (21pv) että ei ihme jos on vähänlaisesti ilmoituksia. Mutta en kyllä itsekkään haluais nimeäni ja kotiosoitetta internetin ihmeellisessä maailmassa huudella koko suomelle, kyllä peitenimellä tehty mese saa riittää niin kauan että tarpeeksi hyvin tuntee toisen.
- näin homma toimii
eikä nimikään itse ilmoituksessa. Siinä on vain sähköpostiosoite. Näinhän voidaan menetellä monilla palstoilla tai jossain huutonetissä yms. mihin pitää laittaa ihan oikea nimi ja osoitetieto. Lukija näkee netissä kuitenkin vain sähköpostinosoitteen ja muut tiedot vasta, jos henkilö haluaa yhteyttä.
- Anonyymi
olen elämäniloinen leskirouva ,nämä palstat ovat outoja .Olisi kiva keskustella
jonkun saman kokeneen kanssa.Mutta olen varovainen koska huijareita liikkuu
nimimerkki elokuu.- Anonyymi
Kyllä ne kaverit löytyy ihan tuolta elävastä elämästä jos yleensä löytyy, eikä näiden nettipalstojen kautta. Itse olen vain yhden ikäiseni kirjoitteluystävän saanut vuosia sitten erään jo lakkautetun kirjeenvaihtopalstan kautta ja livenäkin olemme tavanneet vaikka välimatkaa satoja kilometrejä ja viikottain vaihdamme sähköpostilla kuulumisia edelleen. Nuoremmilta miehiltä kyllä tuli jos jonkinlaista viestiä, mutta jätin omaan arvoonsa kun en sellaista seuraa ollut hakemassa.
- Anonyymi
Pitkästä aikaa tuota vilkaisin niin taitaa olla lopetettu kun sivulle ei pääse ollenkaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1621578Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1411224Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset216889- 70836
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus63727- 53722
- 46705
- 87637
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt193598- 52582