Minkälaisia kokemuksia teillä on ravintola Le Bonkista?
Le Bonk
9
3453
Vastaukset
- ex-asiakas
väkivaltaisia ja välinpitämättömiä pokeja ainakin.
- kolmekymmentäkuusi
nimenomaan portsarien takia. Turha menna mieltänsä pahoittamaan.
- Hölmistynyt2x
Viime yönä poistuin kattoterassilta alakerran wc:hen (terassilla niitä ei kuulema ole), enkä päässyt enää takaisin terasille, koska se oli kuulema täynnä. Ei auttanut, vaikka kerroin seurueeni odottavan juuri ostamani kuoharipullon kanssa. Terassiportsasin mukaan olin kuulema käyttänyt voimasanoja ja siitä syystä ollut agressiivinen,joten jouduin ulos koko ravintolasta. Myöskään seurueeni toinen jäsen ei päässyt wc.reissun jälkeen takaisin terassille... Jep, tiedän ainakin, minne EN mene jatkossa ystävieni kanssa.
- apinanaama
Joo,samanlaista kokemusta myös täällä.Niin v******sia portsareita ovat että saa olla vika kerta kun sinne menen.PISTE
- asiakas 527
oltiin porukalla viettämässä iltaa ja bändi ainakin toimi ja henkilökunta oli Jees. Poket ei hymyilleet kyllä ja olivat vähän tylyjä mutta ilta muuten oli onnistunut. Tarkoitus olis mennä vielä tsekkaamaan paikka Lauantaina kun toi Coverfield siellä soittaa. On muuten huippuhyvä/hauska bändi. Ehkä kuitenkin odottaisin jo ovella vähän parempaa vastaanottoa niiltä appelsiinikainaloilta.
- jenna 100
mikä on appelsiinikainalo?
- moupi
Eiköhän se ole sellainen kaappi, joka näyttää siltä, että hänellä on appelsiinit kainaloissa. Hauska kielikuva.
- anonymous_
Kyseisestä paikasta jäi huono kokemus. Kyseisessä paikassa saa baarimikon kaveri ilman seurauksia uhkailla väkivallalla hänen naistaan silmäillyttä toista asiakasta.
- tippat33
ihan vitun jätettä koko paikka
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2802221Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131918Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1281762- 1501368
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1381237- 85866
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä186822- 174816
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala436740- 52602