Rock am ring 2011

Kyselen täältä onko muita suomalaisia jo miettinyt lähtisikö vuoden 2011 rar:iin ??? =) itse olen kahden muun kaverin kanssa jo kovasti tarkkailemassa koska lipun myynti alkaa =)
4819
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Olen lähdössä avopuolisoni kanssa park:iin. Hotelli ja lennot varattu.

Äänestä
  • liput ei varmaankaan ole vielä tullut myyntiin sinnekkään ?

    Äänestä

  • karvaturpa12 kirjoitti:

    liput ei varmaankaan ole vielä tullut myyntiin sinnekkään ?

    Ei ole tullut, mutta pitäisi tulla tämän vuoden puolella.

    Äänestä

Joo, tottakai, oli kesällä taas niin kovat mytkeet, että pakkohan sitä enskesänäkin...
D2-leirintä Nürburgin kylän vieressä, toimii aina!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Karvaturpa12 kirjoitti:

Kyselen täältä onko muita suomalaisia jo miettinyt lähtisikö vuoden 2011 rar:iin ??? =) itse olen kahden muun kaverin kanssa jo kovasti tarkkailemassa koska lipun myynti alkaa =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu