Olen lähdossä Lokakuun alussa Kyprokselle pafokselle:) Tarkemmin Anemi hotelliin. Kaikki palaute paikasta on tervetullutta :D Laittakaa vaan negatiivisiäkin juttuja! Thanks :)
Apua!!!
6
937
Vastaukset
- Ei ihan Afrodite
Hei! Vietettiin juuri viikko Anemissa ja tykättiin kovasti. Sekä Pafosista että Anemista. Anemi on erittäin hyvällä paikalla lähellä rantaa. Lähikaduilla on sekä elintarvikekioski että minimarket, joista jälkimmäisessä on halvemmat hinnat ja erillinen alkoholiosasto. Pafos on viehättävä vanha kaupunki. Paljon siellä on englantilaisia, mutta sehän ei haittaa. Hotelli oli siisti, henkilökunta ystävällistä. Meillä oli huone, jonka parveke oli uima-altaalle. Kysy vaan, jos haluat jotain muuta tietää.
- sk
Hei!
Oliko aamiainen hyvä entä kommentit puolihoidosta. Matkaan lähdössä mukaan kaksi nälkäistä teiniä....
- Amalia 86
Hei!
Itse olen lähdössä ekaa kertaa Kyprokselle ja nimenomaan Pafokselle ja hotelli Anemiin viikon päästä,tarkemmin ens keskiviikkona 6.7 eli voin tulla sen reissun jälkeen kertomaan lisää jos kiinnostaa :)Moi! Varattiinkin jo matka eli lähtö 13.7. Toivottavasti tulee mukava reissu! Hyvää lomaa myös sinulle!
- Amalia...
Sitä samaa myös teille :)
- Amalia 86...
Reissusta kotiuduttu eilen!
Pafos oli mahtava paikka ja hotelli Anemi todella mieluinen. Huone oli hyvä ja kaikki toiminnot pelasitvat (meillä oli superior)
Aamupala oli kunnon aamiaisbuffet ja maistuvaa oli joka lähtöön.
Henkilökunta erittäin ystävällistä,varsinkin allasbaarissa työskennelleet miehet ihanan sympaattisia ja mukavia :)
Suosittelen Anemia kyllä ehdottomasti muillekin!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232433Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531713Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu280966- 251952
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup11944- 146893
- 56834
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110749- 46725
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8718