Olen lähdossä Lokakuun alussa Kyprokselle pafokselle:) Tarkemmin Anemi hotelliin. Kaikki palaute paikasta on tervetullutta :D Laittakaa vaan negatiivisiäkin juttuja! Thanks :)
Apua!!!
6
1010
Vastaukset
- Ei ihan Afrodite
Hei! Vietettiin juuri viikko Anemissa ja tykättiin kovasti. Sekä Pafosista että Anemista. Anemi on erittäin hyvällä paikalla lähellä rantaa. Lähikaduilla on sekä elintarvikekioski että minimarket, joista jälkimmäisessä on halvemmat hinnat ja erillinen alkoholiosasto. Pafos on viehättävä vanha kaupunki. Paljon siellä on englantilaisia, mutta sehän ei haittaa. Hotelli oli siisti, henkilökunta ystävällistä. Meillä oli huone, jonka parveke oli uima-altaalle. Kysy vaan, jos haluat jotain muuta tietää.
- sk
Hei!
Oliko aamiainen hyvä entä kommentit puolihoidosta. Matkaan lähdössä mukaan kaksi nälkäistä teiniä....
- Amalia 86
Hei!
Itse olen lähdössä ekaa kertaa Kyprokselle ja nimenomaan Pafokselle ja hotelli Anemiin viikon päästä,tarkemmin ens keskiviikkona 6.7 eli voin tulla sen reissun jälkeen kertomaan lisää jos kiinnostaa :)Moi! Varattiinkin jo matka eli lähtö 13.7. Toivottavasti tulee mukava reissu! Hyvää lomaa myös sinulle!
- Amalia...
Sitä samaa myös teille :)
- Amalia 86...
Reissusta kotiuduttu eilen!
Pafos oli mahtava paikka ja hotelli Anemi todella mieluinen. Huone oli hyvä ja kaikki toiminnot pelasitvat (meillä oli superior)
Aamupala oli kunnon aamiaisbuffet ja maistuvaa oli joka lähtöön.
Henkilökunta erittäin ystävällistä,varsinkin allasbaarissa työskennelleet miehet ihanan sympaattisia ja mukavia :)
Suosittelen Anemia kyllä ehdottomasti muillekin!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k502244Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖25988Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82952Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11914- 68873
Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt54853Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me121842Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10773vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22753Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49749